Okunma

500 Kişi Sony VAIO Kazanacak


10 Ekim 2010 Pazar 06:27
500 Kişi Sony VAIO Kazanacak

7 Ekim- 30 Kasım tarihleri arasında, İnternet Şubesi’ne veya wap.garanti.com.tr’den Cep Şubesi’ne giriş yapanlar, çekilişe katılmaya hak kazanıyor (Garanti’den Hıza Yatırım).

Çekilişe katılmak isteyenlerin, kampanya süresince Garanti İnternet Şubesi’ne veya Cep Şubesi’ne en az 1 kez girmiş olması gerekiyor. İnternet Şubesi’ne ilk kez giriş yapanlara 4, Cep Şubesi’ni kullananlara ise 2 çekiliş hakkı veriliyor.

 

Garanti’nin İnternet ya da Cep Şubesi’ne giren 500 kişi Sony VAIO kazanıyor!..


Garanti İnternet/Cep Şubesi şifresi olmayanlar, banka kartları ya da herhangi bir Garanti kredi kartı ile garanti.com.tr’den şifrelerini anında alabiliyor.

:: Bankaların bu tür çekilişlere nasıl bakıyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 500 Kişi Sony VAIO Kazanacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 500 Kişi Sony VAIO Kazanacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 500 Kişi Sony VAIO Kazanacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "