Okunma

5800 XpressMusic İçin Geri Sayım Başladı


05 Şubat 2009 Perşembe 14:08
5800 XpressMusic İçin Geri Sayım Başladı

Yurtdışında satış rekorları kıran Nokia 5800 XpressMusic ile ilgilenenler için açılan nokia.com.tr adresindeki online kayıt sayfasına Ocak başından itibaren 10.000’e yakın kişinin başvuruda bulunduğu bildirildi. XpressMusic sınıfının en son ürünü 5800 ile ilgili olarak Nokia Türkiye Ürün Müdürü Ali Mutlu Direk ile tanıtım esnasında bir röportaj gerçekleştirdik.

İzleyin

Nokia 5800 XpressMusic lansman partisine katılan konuklar, DJ performansı ve Emre Aydın Konseri ile doyasıya eğlendiler.

İzleyin

Nokia 5800 XpressMusic, 7 Şubat’tan itibaren, önce Nokia Shop’larda, kısa bir süre sonra da tüm Türkiye’de satışa sunulacak. 7 Şubat günü saat 15.00’da İstinye Park Nokia Shop’tan 5800 XpressMusic alan ilk 100 kişi, hem telefonlarını Ceza‘nın elinden alma şansı yakalayacak, hem de Sennheiser PMX 100 marka kulaklığa sahip olacak.

 

 


Tam Dokunmatik Ekranlı ilk Nokia

Nokia Türkiye Pazarlama Müdürü Çiçek Uyansoy İcan ise Nokia 5800 XpressMusic ürününün gerek teknolojisi, gerekse tasarımı ile çok başarılı bir müzik telefonu olduğunu belirtti ve şunları söyledi: “Türkiye’de yaptığımız fokus grup çalışmalarında, özellikle genç tüketicilerin, ürünün dokunma, paylaşma ve müzik gibi işlevleri bir arada sunmasından hoşnut kaldıklarını gördük. Ürün-fiyat dengesi de beğeniyle karşılanan özellikler arasında. Tavsiye edilen son tüketici fiyatı 899 TL olan ürünümüz, 7 Şubat’ta satışa sunulacak.”

:: Nokia’nın yeni telefonu mu? iPhone mu? Yoksa elma ile armut davası mı dersiniz?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “5800 XpressMusic İçin Geri Sayım Başladı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ben telefonu aldım ve gayet memnunum şimdiye kadarki tek eksik yanı kamerasının içerde gerçekten çok kötü olması…ve de dokunmatik ekran biraz daha hassas olsa daha iyi olabilirdi..

" 5800 XpressMusic İçin Geri Sayım Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 5800 XpressMusic İçin Geri Sayım Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 5800 XpressMusic İçin Geri Sayım Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "