Okunma

5D Mark III Ne Zaman Geliyor?


10 Mart 2010 Çarşamba 21:00
5D Mark III Ne Zaman Geliyor?

Canon, DSLR dünyasında yeni atılımlar yapmaya devam ediyor. EOS 7D‘den sonra geçtiğimiz haftalarda EOS 550D‘yi duyuyarak, giriş seviyesini de kuvvetlendiren firma, gözünü şimdi üst düzey serilere dikmiş gibi gözüküyor.

5D Mark II piyasaya sürüldüğünden itibaren piyasadaki büyük bir boşluğu dolduran Canon, son söylentilere göre şimdi EOS 5D Mark III’ün piyasaya sürülmesi için hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.


5D Mark II piyasada bir hayli başarılı olmuştu

5D Mark III’ün teknik özellikleri bile henüz ortada yok fakat, full frame teknolojisine sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca HD video konusunda DSLR makinelere adeta bir çağ atlatan 5D Mark II gibi, 5D Mark III’ün de bu alanda oldukça başarılı yeni teknolojilere sahip olacağı konusunda da hemen herkes hemfikir

:: DSLR fotoğraf makinesi almayı düşünüyor musunuz? Alırsanız tercihiniz hangi firmadan yana olur?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 5D Mark III Ne Zaman Geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 5D Mark III Ne Zaman Geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 5D Mark III Ne Zaman Geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "