Okunma

5G’nin yol haritası 10 Ocak’ta çizilecek!


03 Ocak 2018 Çarşamba 10:02
5G’nin yol haritası 10 Ocak’ta çizilecek!

Ocak ayının hemen başlarında teknoloji dünyasının kalbi CES 2018‘de, Las Vegas’ta atacak. ShiftDelete.Net olarak katılım sağlayacağımız CES 2018 fuarında firmalar en yeni teknolojilerini ve cihazlarını bizlerle buluşturacaklar. Fuarın düzenleyicisi olan CTA da, 5G inovasyonu seminerini duyurdu.

5G için önemli teknolojiler CES 2018’in merkezinde olacak

SDxCentral Yazı İşleri Müdürü Sue Marek, Baidu Yardımcı Başkanı Dr. Qi Lu, Qualcomm Technologies’ten Qualcomm QCT Başkanı Cristiano R. Amon ve Verizon EVP, Global Ağ başkanı ve CTO’su Hans Vestberg bu önemli organizasyonu organize edecek.

5G

Mobil İnovasyon – 5G Geleceği Nasıl Mümkün Kılacak? adıyla duyurulan bu seminerde, bu teknolojinin yaygınlaşmasıyla yapılacak geliştirmeler ve yeni fikirler ortaya atılacak. Bu bağlamda, otonom araçlar, akıllı şehirler ve AR/VR uygulamalarının reklam için kullanım alanları ve IoT veri uygulamarı hakkında yenilikler tartışılacak.

Seminer, 10 Ocak Çarşamba Günü, saat 10:00’da Venetian Palazzo Ballroom’da düzenlenecek.

:: CES 2018 sizce yeni teknolojiler konusunda nasıl adımlar atacak?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “5G’nin yol haritası 10 Ocak’ta çizilecek!”

  1. speedy dedi ki:

    4g şuan yeterli kablo alt yapısını düzeltsinler ttnet evler 16 megabit aboneliklerinde 3.5 megabit lerle baglanıyor ev halkıda 5 tanede cep tel wifi ile baglanınca çekilmez çile oluyor

  2. se dedi ki:

    akk yı kaldırsınlar önce

  3. hsnsylk dedi ki:

    Biz de daha 4G yerleşmedi. 5G ancak 2021 sonrası Türkiye ye gelir. Şimdiden acele etmenin anlamı yok.

" 5G’nin yol haritası 10 Ocak’ta çizilecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 5G’nin yol haritası 10 Ocak’ta çizilecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 5G’nin yol haritası 10 Ocak’ta çizilecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "