Okunma

Haberleşmenin Uzmanları Bir Araya Geldi


12 Mayıs 2009 Salı 15:14
Haberleşmenin Uzmanları Bir Araya Geldi

Özel haberleşme sistemleri alanında 20 yıla yakın bir süredir faaliyet göstermekte olan Sistaş, 12 Mayıs Salı günü İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda “5. Sistaş Teknoloji Buluşması“nı düzenledi. Sistaş’ın dünyada ve Türkiye’de işbirliği yaptığı firmaları bir araya getiren etkinlikte, kurumsal iletişim teknolojilerindeki son gelişmeler tartışıldı.


Alcatel-Lucent Satış ve Destekten Sorumlu Başkan Yardımcısı Jan Zuurbier.

Sistaş Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Çadırcı, artık bir gelenek haline gelen Sistaş Teknoloji Buluşmalarının neden düzenlendiğini şöyle açıkladı: “Sistaş, kurumsal iletişim alanında uzmanlaşmış bir firma. Kendi alanında dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla işbirliği yapıyor, yüksek teknolojiyi yakından takip ediyor. Teknoloji ve firma bağımsız çözüm sunmayı ilke ediniyor. Mühendislerini temsil ettiği markaların dünya çapında düzenlenen eğitimlerine göndererek insan kaynağının uzmanlığını ve kalitesini sürekli artırıyor. Bu ekip, müşteriler için en doğru çözümü yapılandırıyor ve uyguluyor. Sistaş Teknoloji Buluşmaları, marka bağımsız yönümüzü gösteren ve farklı teknolojilerdeki uzmanlığımızı tüm müşterilerimizle paylaşmak istediğimiz bir etkinlik.

Paralel Etkinlikler


Etkinlik sırasında tanıtılan ürünlerden biri de Smart Kiosk’lardı.

Sunuculuğunu Ziya Kürküt’ün üstlendiği 5. Sistaş Teknoloji Buluşması’nın açılış konuşmasını, Alcatel-Lucent Satış ve Destekten Sorumlu Başkan Yardımcısı Jan Zuurbier yaptı. Zuurbier, sunumunda, iletişimin stratejik bir araç olarak nasıl kullanılabileceğini anlattı, kurumların para kazanma ve tasarruf etme yöntemleri üzerinde durdu. Açılış töreninin hemen ardından paralel oturumların yapılacağı salonlara geçildi. Üç ayrı salonda gerçekleştirilen oturumların moderatörlüğünü, Alcatel-Lucent Kurumsal Pazarlama Ülke Müdürü Ozan İnan, Genesys Türkiye Ülke Müdürü Sean Strauss ve Gazeteci ve Köşe Yazarı Yurtsan Atakan üstlendiler.

:: Haberleşmenin hangi alanı ilginizi çekiyor?

Bilgi için: Sistaş
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haberleşmenin Uzmanları Bir Araya Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haberleşmenin Uzmanları Bir Araya Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haberleşmenin Uzmanları Bir Araya Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "