Okunma

67 Ülke Ona Emanet


28 Şubat 2008 Perşembe 22:00
67 Ülke Ona Emanet
Intel’in Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Satış Müdürü 1 Şubat’tan itibaren Ege Ertem oldu. Intel Türkiye Genel Müdürlüğü görevini Çiğdem Ertem‘e devreden Ege Ertem, bundan böyle Intel’in 67 ülkedeki satış yönetiminden sorumlu olacak.

"Kendine has dinamikleriyle gerçek bir okul olan Türkiye pazarında edindiğim deneyimlerle,  Intel’in bölgedeki satış başarısını daha da ileri taşımak için çalışacağım."

Bir Başarı Hikayesi

1973 doğumlu Ege Ertem, TED Ankara Koleji’nin ardından 1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1997-2000 yılları arasında Schneider Elektrik’te Teknik ve Ticari Mühendis ve Satış Temsilcisi ve ABB’de Satış ve Pazarlama Temsilcisi olarak görev yaptı. Eylül 2000’de Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak katıldığı Intel Türkiye ailesinde Pazarlama Müdürü ve Satış Müdürü olarak görev alan Ege Ertem, 2005 yılından Şubat 2008’e kadar Intel’in dünyadaki en genç Genel Müdürü olarak Türkiye ofisinin yönetimini sürdürdü.

Aynı zamanda Intel Ortadoğu, Türkiye ve Afrika İş Etikleri Anlaşması Proje Müdürü olarak da görev yapan Ege Ertem‘e biz de ShiftDelete.Net ailesi olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Intel Türkiye
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 67 Ülke Ona Emanet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 67 Ülke Ona Emanet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 67 Ülke Ona Emanet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "