Okunma

7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Başlıyor


04 Kasım 2014 Salı 10:52
7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Başlıyor

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Zirve, her yıl ortalama 700 kişilik katılımcıya ve internet üzerinden 30.000 kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Zirve; Paneller ve Seminerler, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Fuarı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking, Coffee Time) ve Sosyal Medya Ödül Töreni olmak üzere beş ana bölümden oluşmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında Türkiye’de ve Dünya’da teknolojinin odağındaki konular, sektörün önde gelen isimleri ve ilgili firma temsilcileri tarafından ele alınacak. Bununla birlikte etkinlikte yer alacak oturumlarda internet, dijital pazarlama, mobil teknolojilerin geleceği ve kullanım alanları, sosyal medya, bilişim sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, e-ticaret, en stratejik güç olarak ‘bilgi’ gibi birçok konu masaya yatırılacak.

Kimler katılıyor?

Konuşmacı olarak yer alacak isimlerin, facebook.com/BTZirvesi sayfasından ve www.btz.org.tr üzerinden çok yakında açıklanacağı zirveye kayıt ise yine www.btz.org.tr adresinden gerçekleştirilebilecek.

Ayrıca bireysel ve kurumsal kategorilerde verilen Sosyal Medya Ödülleri, BTZ kapanış akşamında düzenlenecek olan ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Törende, iş ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin yanı sıra kurumsal kategorilerde aday olan firma ve ajans yetkilileri yer alacak.

Ayrıntılı bilgi için www.btz.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

:: Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2014’ten beklentileriniz neler?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "