Okunma

7 Nefes Kesici Mekan 7 Futbol Maçı


25 Eylül 2009 Cuma 03:57
7 Nefes Kesici Mekan 7 Futbol Maçı

Sony, geliştirdiği Exmor R CMOS sensör sayesinde düşük ışık koşullarında görüntüleme konusundaki başarısını “Twilight Football” adlı benzersiz bir etkinlikle kutladı.

22 Eylül 2009 günü, tüm dünyaya alacakaranlık çökerken 7 muhteşem mekan 7 oyunluk bir futbol serisine ev sahipliği yaptı. 2010 FIFA Dünya Kupası’nın düzenleneceği Güney Afrika ile İngiltere, İtalya, İsviçre, İspanya, Arjantin ve Avustralya nefes kesici futbol maçlarına sahne oldu.

Twilight Football” etkinliği, her biri özel manzaralarıyla nefes kesen 7 mekanda gerçekleştirildi. Yedi bölgeden her biri özel manzaraları ve zorlu saha koşulları göz önüne alınarak seçildi. Mekânlar, büyülü manzaraları ile seyirciler için mükemmel bir fotoğrafik arka plan sundu.

 

 

Sony “Twilight Football” etkinliğine katılacak olan oyuncular ve fotoğrafçılar, UEFA.com, Flickr, Twitter ve YouTubeTM gibi sosyal paylaşım internet sitelerinden ve global medya mensuplarından seçildi.

 

Sony “Twilight Football” etkinliği, futbolun güzelliği ve tutkusunu ortaya çıkartırken Exmor R CMOS sensörün gücünü de gözler önüne çıkardı. Bu teknoloji en düşük ışık ayarlarında bile Cyber-shot fotoğraf makineleri, Alpha dijital fotoğraf makinleri ve Handycam video kameraların inanılmaz derecede detaylı ve gerçekçi görüntüler yakalamasını sağlıyor.

Twilight Football etkiliğinin fotoğrafçıları Sony’nin yeni ürün yelpazesini, Exmor R CMOS sensörünü deneyimleme fırsatı buldular. Modeller, zorlu şartlarda çekim yaparken görüntüdeki gürültüyü azaltan iki ayrı yeni çekim moduyla düşük ışıkta özel detayları yakalama üstünlüğüne sahip.

Anti-Motion Blur modu, daha az bulanıklık ile net, kompozit görüntüler üretmek için altı kare üst üste koyarak Twilight Football etkinliğinde değerini gösterirken, Handheld Twilight modu ise altı karelik yüksek hızlı bir çekimi, oldukça azalan gürültü seviyeleri ile en iyi şekilde tek bir görüntü yaratmak için birleştirdi.

:: Sony Exmor R serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 7 Nefes Kesici Mekan 7 Futbol Maçı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 7 Nefes Kesici Mekan 7 Futbol Maçı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 7 Nefes Kesici Mekan 7 Futbol Maçı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "