Okunma

81000314 Hatası ve Çözümü


11 Eylül 2008 Perşembe 13:29
81000314 Hatası ve Çözümü

Günlük hayatımızın bir parçası haline gelen mesajlaşma yazılımı MSN‘i bugün açmaya çalışırken bilgisayar başında kriz geçiren ve garip hatalarla karşılaşan kullanıcılardan birisi olabilirsiniz. Aslında suçu ne bilgisayarda ne de internet bağlantınızda aramanız gerekir. Sorunun kendisi MSN‘de. 81000314 hatası aslında, MSN‘in açılması için gereken sunucuya ulaşılmadığı anlamına geliyor. Ancak bunun her yıl 11 Eylül‘e denk gelmesi biraz garip. Sorunun çözümü için bazı ek programlar da geliştirilmiş durumda. Bu yazılımlar, en uygun sunucuyu bularak sorunu geçici olarak çözüme kavuşturuyor. Yazılımları denemekten ziyade sabırlı olmayı tercih edenler ise bir süre sonra MSN‘de yeniden online olabiliyorlar.

:: Bu sorun sizce tesadüf olabilir mi? Forumda tartışmak için buraya tıklayın.

Yazan: Hakkı Alkan
SDN http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 81000314 Hatası ve Çözümü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 81000314 Hatası ve Çözümü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 81000314 Hatası ve Çözümü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "