Okunma

8700M GT: Taşınabilir Sistemlerin Gücü


12 Haziran 2007 Salı 13:00
8700M GT: Taşınabilir Sistemlerin Gücü
Yeni 8M serisini genişleten Nvidia, masaüstü ve taşınabilir sistem için yeni DirectX 10 destekli yongalarını aynı anda geçtiğimiz ay duyuran AMD’ye liderliği kaptırmaya niyetli değil. Bu işlemciden önce 8600M ve 8400M yongaları bulunuyordu, şimdiki yonga ise tahminimizce taşınabilir grafik pazarındaki önemli yongalardan olacak ve uzunca bir süre Nvidia tarafında en üst düzey taşınabilir sistem yongası olacak. AMD tarafından ise bu yongaya bir cevap gelecek mi, yoksa hallerinden memnunlar mı; kısa sürede ortaya çıkacaktır.

Sistem bütünleştiricilerine çağrımız, yeni dizüstü bilgisayarlar yaparlarken çok daha yüksek verimliliğe sahip soğutma sistemleri kullanmaları. Eminiz ki birçok kullanıcı bilgisayarıyla sözlük anlamıyla "birleşmek" veya "bütünleşmek" istemiyordur.

Bilgi İçin: Nvidia (henüz çok da bilgileri yok)
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://www.shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 8700M GT: Taşınabilir Sistemlerin Gücü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 8700M GT: Taşınabilir Sistemlerin Gücü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 8700M GT: Taşınabilir Sistemlerin Gücü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "