Okunma

9.000$’lık Para Ödülü Overclock Yarışması


19 Eylül 2009 Cumartesi 15:35
9.000$’lık Para Ödülü Overclock Yarışması

Dünyanın dört bir yanından gelecek olan yarışmacılar, nakit para ve ödülleri kazanmak için GIGABYTE’ın şirket-içi overclock ekibi tarafından yapılan en yüksek puanlara karşı yarışmak üzere davet ediliyor.

Her turun şampiyonu, 1.500$ değerinde nakit ödül alacak. İkincilik ödülü olarak çift GTX200 NVIDIA grafik işlemci içeren, GIGABYTE GTX295 ekran kartları olacak. Her turun üçüncü sırada yer alan yarışmacılar, GIGABYTE Ultra Dayanıklı  VGA GTX285 ekran kartına sahib olacak.

 

GIGABYTE Cesaretin Varsa Beni Yen (Beat Me If You Dare) yarışması hakkında daha fazla bilgi için tıklayn.

 

Cesaretin Varsa Beni Yen (Beat Me If You Dare) yarışması, 1 Ekim tarihinde başlayıp 31 Aralık tarihinde sona erecek ve üç turdan oluşacak. GIGABYTE ekran kartı ekibi, etkinliğe ait web sitesinde her tur için değişik bir tema duyurusu yapacak. Ödüller, en iyi 3DMark Vantage performans puanları ve Resident Evil 5‘te karşılaştırmalı fps puanına göre verilecek.

Yarışmacılar, herhangi bir markaya ait ekran kartlarını kullanabilirler, ancak bütün puanlar, yarışmanın web sitesinde belirtilen uygun yonga seti ile kaydedilmelidir.

:: Overclock deneyiminiz var mı?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 9.000$’lık Para Ödülü Overclock Yarışması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 9.000$’lık Para Ödülü Overclock Yarışması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 9.000$’lık Para Ödülü Overclock Yarışması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "