Okunma

A-DATA’dan Oyunculara Yeni Bellek


05 Kasım 2010 Cuma 15:26
A-DATA’dan Oyunculara Yeni Bellek

Bellek ürünleri ile tanınan A-DATA, XPG Gaming Serisi DDR3 dizisine 2400G 4GB çift kanallı kiti eklediğini duyurdu. (RAM Satın Alma Rehberi)

Yeni XPG DDR3 2400G, 1.65 voltta 9-11-9-27 CL değeriyle çalışıyor ve saniyede 38,4 GB’a kadar bant genişliği sunabiliyor.

 

A-DATA’nın yeni kiti 4 GB DDR3’ten oluşuyor

 

Özel Üretim Süreçleri

Her bir XPG Gaming v2.0 Serisi bellek yongası, üretim sürecinde yoğun bir süzme aşamasından geçirilmiş durumda. (Bozuk RAM Nasıl Anlaşılır?)

Bunun dışında, modülün ısısını büyük ölçüde azaltan 8 katmanlı PCB ve termal iletkenlik teknolojisi de bu bellek kitlerinin öne çıkan özellikleri olarak dikkat çekiyor.

:: Bilgisayarınızda kaç GB RAM bulunuyor?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" A-DATA’dan Oyunculara Yeni Bellek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere A-DATA’dan Oyunculara Yeni Bellek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda A-DATA’dan Oyunculara Yeni Bellek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "