Okunma

Bir Vampir Hikayesi


17 Kasım 2008 Pazartesi 19:03
Bir Vampir Hikayesi

Autumn Moon Entertainment tarafından geliştirilen A Vampyre Story, adından da anlaşılacağı gibi tüm zamanların en gizemli ve en ilgi çekici mitini konu alıyor. 3 boyutlu animasyonları 2 boyutlu arka planlarda sunan oyun, Mona De Laffite adlı vampir büyüsü altındaki ana karakterin, Paris Operası‘nda şarkı söyleme hayalinin peşinden koşturmasını konu alıyor. Tam sürümü 24 Kasım’da çıkacak olan A Vampyre Story‘i herkesten önce denemek için ücretsiz demo sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

:: Oyunla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : A Vampyre Story
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bir Vampir Hikayesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bir Vampir Hikayesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bir Vampir Hikayesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "