Okunma

AA Haberleri Görüntülü Olarak Cebinizde


25 Temmuz 2009 Cumartesi 21:08
AA Haberleri Görüntülü Olarak Cebinizde

Avea, Anadolu Ajansı işbirliği ile bir yılı aşkın süredir Türkiye’nin gündemindeki gelişmeleri abonelerine ulaştıran Anadolu Ajansı Haber Paketi’ni artık videolu olarak abonelerine sunuyor.

Tüm şebeke ve teknoloji altyapısıyla 3G uygulamasına hazır olan Avea, yenilediği Anadolu Ajansı Haber Paketi” ile, pakete üye olan abonelerine, haberleri kaliteli video görüntüleriyle herhangi bir ücret ödemeden izleme fırsatı sunuyor.  

 

Haber paketleri, 3G teknolojisi sayesinde görüntülü olarak da sunulacak.

 

30 Temmuz tarihinde 3G teknolojisinin uygulamaya geçmesiyle birlikte, Avea, video haberlerini daha da geliştirerek farklı paket seçeneklerini abonelerinin kullanımına sunacak. “Anadolu Ajansı Haber Paketi‘nden yararlanmak isteyen Avea’lıların, ABONE yazıp 9762‘ye mesaj göndermeleri yeterli.

:: Bu servis yüzünden 3G teknolojisini tercih edecek misiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AA Haberleri Görüntülü Olarak Cebinizde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AA Haberleri Görüntülü Olarak Cebinizde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AA Haberleri Görüntülü Olarak Cebinizde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "