Okunma

AC Revelations’dan İstanbul Ödülü


05 Ekim 2011 Çarşamba 11:15
AC Revelations’dan İstanbul Ödülü

Ubisoft firması, kasım ayında piyasaya Xbox360 ve PlayStation 3 platformlarında piyasaya sürmeyi planladığı Assassin’s Creed: Revelations adlı oyun için bir yarışma başlatarak, “Unlock the Animus” adlı internet sitesini kullanıcılara sundu. Yarışmanın ödülü ise biz Türkiye’de yaşayan oyuncular için çok da büyük bir anlam ifade etmiyor açıkçası.

Zira ödül, uçuş ve konaklama ücretleri de dahil olmak üzere 4 gece İstanbul’da konaklamaya artı olarak 500 pound para ödülü olarak belirlenmiş. Tabii bu yarışma, Türkiye’de olup da İstanbul’da yaşamayan oyuncular için de kazanılabilir bir ödüle sahip aslında.

Yarışmanın ilk bölümünün bugün itibari ile start aldığını belirtmemiz gerekiyor. Peki ödülü kazanmak için ne yapmalısınız? Unlock the Animus adlı internet sitesinde yayımlanan videoları izleyerek, doğru sıraya koymanız, yarışmanın ilk etabını kazanmanız için yeterli olacak. 

Fakat, yarışma bu ilk etapla son bulmayacak. 11 Ekim tarihinde, yarışmanın ikinci bölümü de ilk etabı geçenlere açılacak ve bu etabı bitirenler ödülü kazanmak için seçileblir hale gelecekler.

:: Yarışmanın ödülü sizler için bir şey ifade ediyor mu?

 

 
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AC Revelations’dan İstanbul Ödülü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AC Revelations’dan İstanbul Ödülü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AC Revelations’dan İstanbul Ödülü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "