AC: Valhalla, Sezon Kartı içerikleri paylaşıldı!


21 Ekim 2020 Çarşamba 08:00
AC: Valhalla, Sezon Kartı içerikleri paylaşıldı!

Çıkışına kısa bir süre kalan AC: Valhalla için sezon kartı (season pass) ile ilgili bilgiler duyuruldu. Bir çok oyuncu sezon kartını seviyor, çünkü sezon kartı tüm DLC‘lere topluca ulaşmak anlamına geliyor. Fakat, bazı oyuncuları rahatsız eden durumlardan birisi de daha oyun çıkmadan DLC’lerinin hazırlanmış olması.

AC: Valhalla, Sezon Kartı ile oyuna 2 adet harita gelecek

AC: Valhalla‘nın sezon kartı, iki büyük genişleme ve bir ilave görev içeriyor. Ayrıca, AC: Valhalla’ya sahip olan oyuncular ücretsiz olarak bazı sezonluk içerikler elde edecek.

Sezon kartında bulunan ilk genişleme paketi, Wrath of the Druids (Druidlerin Gazabı) olarak karşımıza çıkıyor. Bu genişleme paketi 2021 ilkbaharının başında çıkacak ve sizi, İrlanda’da eski bir druid tarikatının gizemlerini çözmeye götürecek. Wrath of the Druids‘te Danu tarikatının çocuklarıyla savaşacak, üyelerinin kim olduğunu keşfedecek, onları avlayacak ve onlarla savaşacağız.

AC Odyssey‘deki tarikat üyelerini avladığımız gibi burada da aynı şekilde üye avlayacağız. Odyssey‘deki 2 genişleme paketinde de buna benzer görevler bulunuyordu. Oynanış süresini uzatmak için geliştiriciler tarafından bu tarz ufak hileler yapılıyor. Ayrıca bu ek paketle birlikte İrlanda’da bulunan çember kaleleri fethedebileceğiz. Wrath of the Druids ek paketi koyu tonları seven oyuncular için olacak.

Sezon kartında bulunan ikinci genişleme paketi, The Siege of Paris (Paris Kuşatması) olarak karşımıza çıkıyor. Bu genişleme paketi 2021 yazının başında çıkacak. Viking tarihinin bilinen en önemli olaylarından birisini konu alacak bu ek paket ile birlikte, tarihi figürler ile karşılaşıp, savaşın parçaladığı Francia‘yı keşfedebileceğiz. Paris kuşatması sırasında şehre sızıp, içeriden fethetmeye çalışacağız.

Sezon kartını aldığınızda bu ek paketlere erişebiliyorsunuz. Ancak, Gold Edition veye Ultimate Edition‘u alan oyuncular için 1 adet ekstra görev olacak. The Legend of Beowulf (Beowulf Efsanesi), 3000 satırlık bir şiirdir ve yazarı bilinmemektedir. İngiliz edebiyatının en önemli eserlerinden birisidir ve bir destandır. Destanın kendisi Kuzey Avrupa mitolojisi ve efsanelerinden oluşmaktadır.

Assassin’s Creed: Valhalla, 10 Kasım‘da PlayStation 5, Xbox Series X ve Series S, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia, Microsoft Windows için çıkış yapacak.
Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
3 ay önce

ön sipariş için ilave görev nedir yaw hadi item filan verirlerdi anlarım bu resmen oyunun bir bölümünü çıkartıp parayla satmak

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
3 ay önce

Vallaha billaha paylaşıldı yemin ediyommmm

" AC: Valhalla, Sezon Kartı içerikleri paylaşıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AC: Valhalla, Sezon Kartı içerikleri paylaşıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AC: Valhalla, Sezon Kartı içerikleri paylaşıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  2. 2 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  3. 3 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  4. 4 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  5. 5 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  6. 6 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  9. 9 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  10. 10 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!