Okunma

Bilişim Kariyeri Kapılarını Açıyoruz


01 Ocak 2011 Cumartesi 17:25
Bilişim Kariyeri Kapılarını Açıyoruz

Bilişim sektöründe kendinize sağlam bir yer edinmek, teknoloji dünyasında iş bulmak ister misiniz?

Sürekli gelişen bilişim sektöründe kendinize bir kariyer yolu çizmek için teknolojiyi yakından takip edip, kendinizi sürekli geliştirmelisiniz.

ShiftDelete.Net olarak bizler, siz okuyucularımızın bilişim sektöründe iş bulabilmenize yardım etmeye karar verdik.

Özel kariyer sitemize girmek için tıklayın

Bilişim Sektöründe Kariyer Yapmak İçin

Türkiye’nin en önde gelen bilişim eğitimi kurumlarından AcademyTech ile beraber kurduğumuz yeni sitemizde, bu sektörde kariyer edinebilmek isteyenler için faydalı bilgileri bir araya getiriyoruz.

Eğitim videolarından iş ilanlarına, sertifika eğitim programlarından sektör hakkındaki son gelişmelere kadar aradığınız her şeyi academytech.shiftdelete.net adresinden bulabileceksiniz.

Ayrıca burada ShiftDelete.Net okurlarına özel eğitim fırsatları ve kampanyaları da sunulacak.

Eğer siz de bilişim sektöründe bir kariyer edinmeyi planlıyorsanız academytech.shiftdelete.net‘i takip etmeyi ihmal etmeyin.

Belki de başarılı bir iş hayatının ilk adımını buradan atabilirsiniz.

:: Özel kariyer sitemizde neler görmek istersiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilişim Kariyeri Kapılarını Açıyoruz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Kariyeri Kapılarını Açıyoruz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Kariyeri Kapılarını Açıyoruz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "