Okunma

BT Seminerleri Başlıyor!


14 Ocak 2009 Çarşamba 02:00
BT Seminerleri Başlıyor!

Ülkemizde bilişim teknolojileri alanında uzmanlık eğitimleri veren AcademyTech, ülke turuna hazırlanıyor. İstanbul ve Anadolu’daki bilişim etkinlikleri konusunda bir atılım yapmak isteyen AcademyTech, BT Seminer adı verilen etkinlikler dizisine başlıyor. AcademyTech Genel Müdür Yardımcısı Şeyma Yıldız, BT Seminer’de neler olacağını anlatıyor.

İzleyin

:: BT Seminer’le ilgili sorularınızı AcademyTech uzmanlarına sorun.

Bilgi için: AcademyTech
Telefon: (216) 550 44 22
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “BT Seminerleri Başlıyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kuruma kayıt yaptıracak arkadaşlara sözleşmelerini çok iyi incelemelerini ve en ufak bir sorun yaratacak maddeyi bile çıkarmaları konusunda uyarıyorum. Herhangi bir problem veya anlaşmazlık durumunda tavır son derece kötü ve ilgili kişilere ulaşmanız neredeyse mümkün değil.

" BT Seminerleri Başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BT Seminerleri Başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BT Seminerleri Başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "