Okunma

Hacker’ların Gözünden


26 Aralık 2008 Cuma 22:02
Hacker’ların Gözünden

Yeditepe Üniversitesi‘nde AcademyTech sponsorluğunda gerçekleştirilen “İçimizdeki Hacker – Hackerların Gözü ile Dünyaya Bakış” isimli seminerde AcademyTech Eğitim Bölüm Sorumlusu Tezcan Erşayan, Bilgi Güvenliği konusunda teknik bilgiler verirken, AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız hem Türkiye’nin Bilgi Teknolojilerinin güvenliği konusunda hangi seviyede olduğunu hemde gelişmiş ülkelerdeki bilgi hırsızlığının yol açtığı maddi ve manevi zararları hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Aşağıda ise AcademyTech Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Astan‘la gerçekleştirdiğimiz röportajı izleyebilirsiniz.

İzleyin

 

Ayrıntılı Bilgi İçin

Buradaki sayfaya giderek Academytech’in yakın zamanda gerçekleştireceği seminerler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

:: Hacker gibi düşünebilmek, iş hayatınızı olumlu yönde etkiler mi?

Bilgi için: AcademyTech

 
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hacker’ların Gözünden konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hacker’ların Gözünden ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hacker’ların Gözünden ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "