AcademyTech’ten MCITP ve CCNA Eğitimleri


03 Ocak 2009 Cumartesi 16:31
AcademyTech’ten MCITP ve CCNA Eğitimleri

Bilgi teknolojileri sektöründe sunucu teknolojileri ve işletim sistemi alanında en büyük pazar payını oluşturan Microsoft’un piyasaya yeni sürdüğü Windows Server 2008 ürününün eğitimi (MCITP) ile birlikte dünyanın en yaygın network sertifikasyon programı olan CCNA eğitimleri AcademyTech tarafından kampanya kapsamında paket halinde sunuluyor. AcademyTech’in sunduğu bu kampanya ile ShiftDelete.Net kullanıcılarına da % 40 indirim hakkı sağlıyor.

Eğitim Ücreti

7 Şubat 2009 tarihine kadar başvuru yapabileceğiniz MCITP + CCNA Eğitimlerinin ücreti 3.000 Türk Lirası ve 12 taksit imkânıyla size sunuluyor.

:: Bu eğitimlere katılmayı düşünüyor musunuz?

Bilgi için: AcademyTech
İlgili kişi: Yasemin Bölükbaş
E-posta: [email protected]
Telefon:
(216) 550 44 22

 

 A D V E R T O R I A L

 

 

 
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AcademyTech’ten MCITP ve CCNA Eğitimleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AcademyTech’ten MCITP ve CCNA Eğitimleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AcademyTech’ten MCITP ve CCNA Eğitimleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "