Okunma

AcademyTech’ten Ücretsiz Eğitim


15 Aralık 2010 Çarşamba 13:50
AcademyTech’ten Ücretsiz Eğitim

Microsoft Türkiye Yetkili Eğitim Merkezi AcademyTech, Microsoft müşterilerinin SA Yazılım Güvencesi programı kapsamında sahip oldukları ücretsiz eğitim haklarını kullanabilecekleri eğitim programını duyurdu.

 

AcademyTech, Microsoft müşterilerine SA Yazılım Güvencesi dahilinde ücretsiz eğitim hakkı veriyor

Ücretsiz Eğitim Hakkı

Microsoft’un orta segment olarak adlandırdığı müşterileri için opsiyonel, üst segment müşterilerine konumlandırdığı kiralama modelinde standart olan SA Yazılım Güvencesi programı içerisinde yer alan ücretsiz eğitim hakkı, Microsoft’un https://www.microsoft.com/licensing/servicecenter/ adresinden sorgulanabiliyor.

SA Yazılım Güvencesi kapsamındaki eğitimler müşterinin lisanslarına sahip olduğu ürünleri kapsıyor. Konuyla ilgili detaylı bilgiye için www.academytech.com ulaşılabilir.

:: Bilişim sertifikası eğitimi almayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AcademyTech’ten Ücretsiz Eğitim konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AcademyTech’ten Ücretsiz Eğitim ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AcademyTech’ten Ücretsiz Eğitim ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "