Okunma

Acer’dan Yeni Yıla Yeni Bilgisayarlar


18 Aralık 2007 Salı 22:00
Acer’dan Yeni Yıla Yeni Bilgisayarlar
Kişisel bilgisayar satışında dünya çapındaki önemli markalardan olan Acer, Intel’in vPro teknolojisini etkin şekilde kullandığı yeni masaüstü bilgisayarlarını duyurdu. Veriton serisi ürünler T, M ve S olarak üç farklı aileye ayrılmış durumda ve hepsinin ortak yönü, kurumsal kullanımda kullanıcının ve firmanın güvenli şekilde işlerini yürütebilmesi. Ürünlerin hepsinde donanımsal sanallaştırma desteği sunan işlemciler bulunuyor.

vPro Ne Ola?

Intel‘in vPro teknolojisi (aslında ayrı ayrı birkaç teknoloji), günümüzün orta ve büyük ölçekli firmalarında uçbirimdeki kullanıcılara gerekli kısıtlama ve güvenlik hizmetlerinin daha rahat çekilde sağlanması ve bilgisayar sisteminin daha güvenli olarak çalışmasını sağlayan bir teknoloji. İşletim sistemi yüklenemeyen bir bilgisayarı, üzerine arıza yoksa uzaktan başlatıp onarmadan tutun da diskteki verileri güçlü bir şekilde şifreleyerek çalınacak bir verinin işe yaramaz hâle gelmesini sağlayacak birçok farklı özelliği barındıran vPro, kurumsal çözümlerde maliyetleri ve çalışmaya devam etme sürelerini azaltacak bir çözümler topluluğudur diyebiliriz.

Bilgi için: Acer
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Acer’dan Yeni Yıla Yeni Bilgisayarlar”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bencede Insanları Burda Kandırmanıza Gerek Yok Yenı Versiyonunuzu Atsanız Daha Iyıdır

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bu acerin yeni kasa veritonu degil. Lutfen yeni resmini koyunuz!

" Acer’dan Yeni Yıla Yeni Bilgisayarlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Acer’dan Yeni Yıla Yeni Bilgisayarlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Acer’dan Yeni Yıla Yeni Bilgisayarlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "