Okunma

Cepte Kendi Pazarını Açmayanı Dövüyorlar(!)


10 Mart 2009 Salı 12:46
Cepte Kendi Pazarını Açmayanı Dövüyorlar(!)

Acer Barselona’da yeni telefonlarını görücüye çıkardı ve Eten satın alımı sonrasında iyi işler çıkaracağının sinyallerini verdi. Windows Mobile 6.1 işletim sistemine sahip yeni telefonlarını duyuran Çin’in dev şirketi Barselona’da art arda tanıttığı 8 WinMo cihazından sonra Anroid için de sinyali çaktı. Ancak Acer sadece ürün tanıtmak ve geliştirmekle kalmadığını gelen son haberlerle göstermiş oldu. Buna göre Aymar de Lencquesaing adlı Başkan Yardımcısı ve Mobil Bölüm Başkanı yaptığı açıklamada uygulama pazarını da hayata geçireceğini söyledi. Böylece Acer’ın da kendine ait bir uygulama pazarı olacak ve kendi yeni cihazlarından rahatlıkla ulaşılabilecek.


Bakalım bu uygulama pazarı furyasında kim mutlu olacak?

Lencquesaing Windows Mobile 6.1 ve 6.5 işletim sistemleriyle Microsoft tarafında sıkı bir işbirlikleri olduğunu ancak Android ve diğer işletim sistemlerinin de gelecek Acer cep telefonları için değerlendirmede olduğunu belirtti.

:: Uygulama pazarı kullanıcılar için çok cazip olabilir mi

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cepte Kendi Pazarını Açmayanı Dövüyorlar(!) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cepte Kendi Pazarını Açmayanı Dövüyorlar(!) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cepte Kendi Pazarını Açmayanı Dövüyorlar(!) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "