Okunma

Açık Kaynağın Kalbi, Sun’da Atıyor!


22 Aralık 2008 Pazartesi 11:43
Açık Kaynağın Kalbi, Sun’da Atıyor!

Java, OpenOffice, MySQL, Solaris ve daha birçok yazılım. Hepsi açık kaynak kodlu, hepsi ücretsiz. Üstelik, geliştirilmeye de devam ediyor. Kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor ve rakiplerinden Pazar payı çalıyor. Sun Microsystems tarafından verilen bu desteğin altında yatan sebep ne? Sun, yeni Microsoftmu oluyor? Tüm bu soruları ve daha fazlasını, Sun Microsystems Türkiye Ülke Müdürü Özhan Toktaş‘a ilettik. Aşağıdaki videoda, gerçeklştirdiğimiz keyifli sohbeti izleyebilirsiniz.

Videoyu İzleyin

:: Sun, yeni Microsoft mu oluyor? Forumda tartışmak için tıklayın.

Bilgi için: Sun Microsystems Türkiye
Yazan: Hakkı Alkan
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Açık Kaynağın Kalbi, Sun’da Atıyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hakkı Bey tebrikler, gerçekten çok başarılı bir röportaj olmuş. Fakat; sizin mikrofonunuz yok galiba 🙂 Sesiniz biraz geriden geliyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Sun hakkında bir çok özelliği ve bilgiyi öğrenmiş olduk. Çok teşekkürler, Özkan Toktaş’a da bu güzel röportaj için herkes adına teşekkür ediyorum.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Çok güzel ve yararlı bir röportaj olmuş elinize sağlık.

" Açık Kaynağın Kalbi, Sun’da Atıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Açık Kaynağın Kalbi, Sun’da Atıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Açık Kaynağın Kalbi, Sun’da Atıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "