Okunma

Activision’dan Yeni bir Oyun Geliyor


14 Ekim 2011 Cuma 04:30
Activision’dan Yeni bir Oyun Geliyor

Activision firması son dönemlerde en çok Call of Duty serisi ile tanınıyor. Fakat bundan önce de birçok kaliteli işe imza atmıştı ve bunları unutmamak gerekiyor. Günümüze baktığımızda ise bir yandan Infinity Ward ile birlikte Call of Duty: Modern Warfare 3’ü hazırlamakla meşgulken, bir yandan da bambaşka bir proje üzerinde çalıştıkları ortaya çıktı.

Activision tarafından duyurusu yapılan oyun, Men in Black. Daha önce iki tane daha Men in Black oyunu piyasaya sürülmüştü ancak çok başarılı oldukları söylenemezdi. Şimdi ise, serinin üçüncü oyununu piyasaya sürmeye hazırlanan Activision, Men in Black’in 2012 yılının bahar aylarında konsollar ve el konsolları için piyasada olacağını belirtti.

Oyunun eski oyunların temasına sadık kalınarak, aksiyon dolu bir oyun olacağı belirtilirken, henüz bir video ya da ekran görüntüsü yayımlanmadı. Çok yakında yeni karakterlerin ve oynanışta yapılacak yeniliklerin tanıtılacağı bir duyurunun yapılacağı da gelen haberler arasında.

:: Men in Black’i sevmiş miydiniz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Activision’dan Yeni bir Oyun Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Activision’dan Yeni bir Oyun Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Activision’dan Yeni bir Oyun Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "