Okunma

ADATA XPG Gammix D30 DDR4 belleklerini duyurdu!


16 Kasım 2018 Cuma 13:19
ADATA XPG Gammix D30 DDR4 belleklerini duyurdu!

Bilgisayar teknolojilerine her geçen gün yenileri eklenmeye ve geliştirilen ürünlerin farklı markalar tarafından sunulduğunu görüyoruz. ADATA XPG Gammix D30 DDR4 bellek modeli tanıttı.

Yeni ADATA XPG Gammix D30 DDR4 bellek modeli tanıtıldı!

ADATA XPG Gammix D30 DDR4 bellek modeli ile birlikte yüksek performanslı ürün kategorisine bir yenisi daha eklendi. 4600 MHz‘ye kadar çıkan saat hızları ve keskin tasarımı ile dikkat çeken modeller iki farklı renk seçeneği ile geliyor.

Siyah ve kırmızı renkler ile karşımıza çıkan yeni bellek modelleri, performans ve enerji verimliliği konusunda üst seviye kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Intel X299 2666 MHz ve AMD AM4/Ryzen platformları ile uyumlu çalıştığını da not olarak ekleyelim.

ADATA XPG Gammix D30 DDR4 bellek

Intel Extreme Memory Profile(XMP) 2.0 desteği bulunduran bellekler, karmaşık BIOS işlemleriyle uğraşmak istemeden kolay bir şekilde hız aşırtma yapmak isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

1.2V enerji ihtiyacına sahip olan ADATA XPG Gammix D30 DDR4 bellek modelleri bir önceki nesle göre %20 daha az enerji tüketirken daha yüksek performans vermeyi başarıyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ADATA XPG Gammix D30 DDR4 belleklerini duyurdu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ADATA XPG Gammix D30 DDR4 belleklerini duyurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ADATA XPG Gammix D30 DDR4 belleklerini duyurdu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "