Adidas’ın sporcu odaklı yeni kulaklığı piyasaya sürüldü


28 Haziran 2020 Pazar 19:00
Adidas’ın sporcu odaklı yeni kulaklığı piyasaya sürüldü

Spor markaları arasında kulaklıklarıyla her geçen gün popülerliğini artıran Adidas, sporcu odaklı yeni kulaklığı piyasaya sürdü. Yeni eklenen özelliklerinin yanında oldukça güzel bir tasarımla ve RPD-01 isimlendirmesiyle karşımıza çıkan kulaklığın görece yüksek bir fiyatı bulunuyor.

Adidas sporcu odaklı yeni kulaklığı 3 renk ile geliyor

Kulaklıklar şu an birçok kişinin vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alıyor. Özelliklerinin artmasıyla birlikte beklentilerin de arttığı bu teknolojik aksesuarların artık ses kalitesinin yanında birçok özelliğin de dikkat çektiği görülüyor. Bunlar arasında tasarımdan, su geçirip geçirmeme özelliği ve ses gecikmesi var mı yok mu gibi detaylar başta geliyor.

Adidas-sporcu-odakli-yeni-kulakligi-02

Adidas’ın RPD-01 isimlendirmesiyle karşımıza çıkarttığı kulaklıklarında sporcular odağa alınıyor. Tere dayanıklı olan kulaklığın aynı zamanda kulak içine iyi oturmasından kaynaklı olarak hareket edildiğinde kulaktan çıkmayacak şekilde tasarlandığının üstene özellikle basılıyor.

Yeni kulaklık, köpük başlıkları ve isteğe bağlı kauçuk başlıklar ile kullanıcılara sunuluyor. Hem su sıçramalarına hem de ter gibi küçük su darbelerine karşı IPX4 sertifikasına sahip olan kulaklıkta, hızlı tekrar çalma veya parça atlamayı sağlamak için üç düğmeli bir tasarım kullanılmış.

Adidas-sporcu-odakli-yeni-kulakligi-02

Adidas Headphones adlı mobil uygulamasıyla birlikte telefonlardan da bazı kontroller yapılabiliyor. Hem Google Play Store hem de App Store üzerinden ücretsiz indirilebilen mobil uygulamasıyla birlikte kulaklık, tek tam şarj ile 12 saat pil ömrü sunuyor. Kulaklık, koyu gri, açık gri ve açık yeşil renkleriyle 99 dolara satışa sunuldu.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 ay önce

Kullanım süresi 12 saat. Gayet iyi bir süre, alınabilir.

" Adidas’ın sporcu odaklı yeni kulaklığı piyasaya sürüldü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adidas’ın sporcu odaklı yeni kulaklığı piyasaya sürüldü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adidas’ın sporcu odaklı yeni kulaklığı piyasaya sürüldü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi