Okunma

Robin Williams Oyun Hastası Çıktı


16 Haziran 2011 Perşembe 09:30
Robin Williams Oyun Hastası Çıktı

80’li yıllarda oyun dünyası çocuklara yönelik görüldüğü için ünlüler bu konulardaki ilgilerini fazla belli etmiyordu. Oyun dünyasını destekleyen ünlüler ise Stephen Spielberg, Michael Jackson gibi çocuk ruhlarıyla ünlü kişilerdi.

Ancak günümüzde oyunlar öyle popüler ve kârlı br hale geldi ki, ünlüler yatırımlarını açıklamaktan çekinmiyor bile. Bazı ünlüler popüler oyunlar piysaya çıktığı zaman bu yapımı denediklerini açıklayıp gündemde olmaya bile çalışıyor.

Gerçek Dünyadaki Zelda

Yeni Zelda reklamı ise 20 yıldır pek göz önünde olmayan bir gerçeği ortaya çıkardı. Oscar ödüllü Robin Williams öyle büyük bir oyun fanatiği ki kızının adı da bu sektörden geliyor.

Nintendo, 3DS platformu için hazırladığı reklam filminde Williams uzun uzun Zelda fanatikliğini anlatıyor. Reklamın sonunda ise Robin Williams’ın kızı Zelda sahne alıp babasının oyun fanatikliğini mizahi bir dille eleştiriyor.

Nintendo reklamda Robin Williams‘ın oyu fanatikliği yüzünden kızına Zelda ismi koyduğunu vurgulamış.

:: Çocuğunuza bir oyun karakterinin ismini koyacak olsanız bu kim olurdu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Robin Williams Oyun Hastası Çıktı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  güzel habermis tessekürler.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Kratos gel oğlum 😀

 3. raxetul dedi ki:

  Oğlum olursa Raiden kızım olursa Kitana

 4. elmalisoda dedi ki:

  uhh adam ne kadar yaşlanmış yaaa

  "adını zelda koydum" süper başlık

" Robin Williams Oyun Hastası Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Robin Williams Oyun Hastası Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Robin Williams Oyun Hastası Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "