Okunma

Adobe, AIR’i Fazla mı Gazlıyor?


01 Şubat 2009 Pazar 16:00
Adobe, AIR’i Fazla mı Gazlıyor?

Adobe firması, web uygulamalarını masaüstüne taşıyan AIR çalışma platformunun bir yıl sonunda 100 milyon defa indirildiğini duyurdu. Elbette, AIR’in başarısına diyecek yok.

Büyük basın kurumları ve dev firmaların hızla AIR’i benimsemesi ve Adobe CS 4 ve PDF Reader ile birlikte AIR’in de indirilmesi, bu yüksek rakamlarda hayli etkin. Ancak işin bir de son kullanıcı yönü mevcut.

AIR’i Gerçekte Kim Kullanıyor?

Teknolojiyle fazla içli dışlı olan kitle haricinde, örneğin erişimi kısıtlanan YouTube‘a giren her kullanıcı Adobe AIR’den, ne işe yaradığından veya ne kolaylıklar sağladığından haberdar mı?

Yoksa rakamlarla dans edip, kelime oyunları yapmayı pek seven basın duyuruları tarafından kandırılıyor muyuz? Son kullanıcıların Adobe AIR teknolojisini ne kadar benimsediğini zaman gösterecek.

:: Adobe AIR uygulamalarını kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Adobe
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adobe, AIR’i Fazla mı Gazlıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe, AIR’i Fazla mı Gazlıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe, AIR’i Fazla mı Gazlıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "