Okunma

Adobe’den Box ve Microsoft’a destek


26 Nisan 2016 Salı 17:30
Adobe’den Box ve Microsoft’a destek

Adobe bugün Document Cloud servisi için hem Box hem de Microsoft OneDrive’a destek sağlayan bir güncelleme başlattı.  Benzer bir destek daha önce Dropbox için de sunulmuştu.  

Bu ortaklık sayesinde Document Cloud kullanıcıları şirketin e-sign (e-imza) çözümü olan Adobe Sign gibi araçları kullanabilecek. Box kullanıcıları aynı zamanda Acrobat Reader üzerinden dosyalarına giriş yapabilecekler.

Box şu anda 2 milyardan fazla PDF dosyasını bulutta saklıyor, fakat bugüne kadar Adobe kullanıcıları bu dosyalara erişmek için çok fazla engelle uğraşmak zorunda kalıyordu.

Bugün itibariyle Adobe ve Box, PDF ile çalışan girişimci kullanıcılara daha fazla araç sunmak için birleşti. Bu yeni birleşme,  Adobe Document Cloud ve Adobe Sign kullanıcılarına çalışmaları için daha düzenli iş akışı yaratmalarını sağlıyor. Adobe ayrıca Microsoft OneDrive ile bir ortaklık duyurdu.

16-04/26/adobe-doc-cloud-storage-mfr-1333.jpg

Bu birleşimin en büyük faydası eş (kopya) dosyalarının azalması olacak. Döküman üzerinde sağlanan değişmeler an be an görülebilecek . Tabletinizde PDF dosyalarına dipnot açıklama ekliyorsanız, ortağınız siz dosyayı tekrardan kaydetmeden çabucak göz atabilecek.

Adobe, yayınladığı güncellemenin bir parçası olarak Temmuz 2016’da Avrupa Birliği ülkelerinde kullanıma geçecek elektronik imza için Avrupa’da birçok yeni veri merkezi kuruyor.  

Şirket ayrıca iOS ve Android için Adobe Sign mobil uygulamalarını güncelledi. Böylelikle kullanıcılar formları mobil üzerinden daha kolay doldurabilecek. Güncelleme ayrıca işletmeler için daha fazla kişiselleştirme deneyimi sağlıyor. 

:: Adobe, Box ve Microsoft arasında gerçekleşen ortaklık hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Adobe’den Box ve Microsoft’a destek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu çok iyi oldu box süper bi bulut sağlayıcıydı dahada iyi oldu

" Adobe’den Box ve Microsoft’a destek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe’den Box ve Microsoft’a destek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe’den Box ve Microsoft’a destek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "