Okunma

Adobe Creative Cloud Duyuruldu


05 Ekim 2011 Çarşamba 08:45
Adobe Creative Cloud Duyuruldu

Adobe, yeni bulut sistemi Adobe Creative Cloud‘u duyurdu. Creative Cloud ile Adobe’un yayınladığı 6 adet dokunmatik uygulamalardan bilgisayardaki Creative Suite‘e aktarım oldukça kolay. Aynı şekilde bilgisayardan verileri dokunmatik uygulamalara aktarmak da mümkün olacak. 

Creative Cloud’un amacı, bilgisayara yakın olmadığınız zamanlarda Adobe’ın özellikle tablet için olan uygulamaları ile geliştirilen dosyaları otomatik olarak buluta atmak. Creative Cloud ile tabletlerden ve bilgisayardan buluta atılan dosyalara bakmak da mümkün. Ayrıca bütün dosyalar da otomatik olarak buluta atılıp paylaşılıyor.

20 GB alan sunacak olan Creative Cloud’un fiyatı ise bilinmiyor. Adobe, Creative Cloud ile ilgili detaylı bilgiyi ve fiyatlandırmayı Kasım ayında açıklayacağını belirtti.

:: Adobe’un tablet uygulamalarını kullanıyor musunuz?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adobe Creative Cloud Duyuruldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe Creative Cloud Duyuruldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe Creative Cloud Duyuruldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "