Okunma

Adobe Dört Koldan Saldırıyor


26 Ekim 2010 Salı 07:30
Adobe Dört Koldan Saldırıyor

Yazılım sektöründe, Adobe Flash Player 10.1’in, Android OS 2.2’den sonra Windows Phone 7’e de entegre edileceği yönünde çok sayıda dedikodu mevcuttu. Bu söylentiler ve daha fazlası resmi kanalllarca da doğrulandı ve Adobe, piyasadaki hemen hemen tüm büyük mobil işletim sistemi üreticileri ile anlaşarak, kendisini tercih etmeyen Apple’a karşı adeta gövde gösterisi yaptı.

 

Açıklamaya göre Adobe Flash Player 10.1, BlackBerry OS, Symbian, MeeGo, Android OS’un gelecek sürümleri (zaten tersi beklenemezdi), Windows Phone 7 ve LiMo Vakfı’nın Linux temelli işletim sistemi LiMo ile uyumlu olacak. Maalesef dev yazılımı şirketi, hangi işletim sistemiyle ne zaman bağ kurulacağına dair bir zaman çizgisi vermekten kaçındı.

:: Adobe’nin mobil işletim sistemi atağı hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adobe Dört Koldan Saldırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe Dört Koldan Saldırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe Dört Koldan Saldırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "