Okunma

Adobe Kullanıcılarına Ekstra Performans


18 Haziran 2009 Perşembe 13:23
Adobe Kullanıcılarına Ekstra Performans

Eklenti, Adobe ve AMD mühendisleri arasında, ATI Stream teknolojisini kullanarak işlem yükünü mikroişlemci ve grafik işlemcisi arasında paylaştırıp uygulama performansını azamiye çıkarmak için geliştirildi.

Adobe Premiere Pro CS4 eklentisi, hem mikroişlemcinin hem de grafik işlemcisinin gücünü kullanarak Adobe Premiere Pro’nun zaten yüksek olan işlem hızına, donanım temelli bir performans artışı sağlıyor.  ATI Stream teknolojisi, grafik işlemcinin sadece grafik işlemleriyle kısıtlı kalmamasını sağlıyor. Bu teknoloji genel işlem gücünü de yükseltiyor.

 

Adobe kullanıcıları, sekiz kata  kadar bir performans artışı  yaşayabilirler.

 

Bu teknolojiden en iyi yararlanabilmek için AMD platformuna sahip olmak gerekiyor. Dragon kod adlı masaüstü teknolojisi, ses, görüntü ve etkileşimli ortam içeriklerini hazırlayan profesyoneller için oldukça kapsamlı bir çözüm. ATI Catalyst sürücüsü ve eklentiyi indirip yükleyen Adobe kullanıcıları,  sekiz kata kadar bir performans artış yaşayabilirler.

Eklentiyi indirmek için tıkla

:: Eklentiyi kurup, deneyimlerinizi paylaşın.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adobe Kullanıcılarına Ekstra Performans konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe Kullanıcılarına Ekstra Performans ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe Kullanıcılarına Ekstra Performans ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "