Okunma

PDF Cebe Rahat Girecek


16 Şubat 2009 Pazartesi 22:00
PDF Cebe Rahat Girecek

Adobe tarafından yayınlanan yeni yazılım geliştirme kiti sayesinde geliştiriciler mobil aygıtlarda PDF dosyalarını daha kolay açabilecekler. Geliştiricilere sunulan imkânların başında, mobil aygıtların işlemcilerine daha uygun şekilde PDF dosyalarıyla ilgilenilmesi geliyor. Bu şekilde açılımı taşınabilir belge biçimi (portable document format) olan PDF gerçek anlamda taşınabilir hale geliyor diyebiliriz. Eğer siz de bir yazılım geliştiriciyseniz, başvuru formuna buradan ulaşablirsiniz.

:: PDF dosyalarını cep telefonunuzda açmak sizce sıkıntılı bir iş mi?

Bilgi için: Adobe
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PDF Cebe Rahat Girecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PDF Cebe Rahat Girecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PDF Cebe Rahat Girecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "