Okunma

Photoshop CC iPad için geliyor!


15 Ekim 2018 Pazartesi 18:44
Photoshop CC iPad için geliyor!

Adobe, bugün yapmış olduğu etkinliğinde yeni ürünlerini ve hizmetlerini tanıttı. Tanıtılanlar arasında iPad kullanıcılarını sevindirecek bir uygulama da var, Photoshop iPad sürümü geliyor!

Photoshop iPad kullanıcıları için geliyor!

Aslında uzun süredir iOS ve Android sistemlerinde mevcut olan Photoshop, tahmin edebileceğiniz üzere mobil kullanıcılar için basitleştirilmiş ve kırpılmış özelliklerle uygulama mağazalarında bulunmaktaydı.

Photoshop Express, Photoshop Mix, Photoshop Mix, Photoshop Lightroom gibi çeşitli uygulamalar, bilgisayar sürümü ile karşı karşıya konduğunda sunduğu özellikler bakımından kıyaslanamayacak kadar yetersiz kalmaktaydı. Haliyle profesyonel kullanıcılar, bu durumdan memnun değildi.

Bugün yapılan etkinlikte, iyi haber sonunda Adobe tarafından verildi. Bilgisayarlarda mevcut olan Photoshop ile birebir aynı özelliklerle gelecek olan Photoshop CC, iPad kullanıcıları için çıkış yapmaya hazırlanıyor.

photshop ipad

Bundan 18 ay önce, iki Adobe mühendisinin istekleri ve bizzat projeyi yürüteceklerini Adobe’a bildirmesi sonucu başlanan proje, sonunda tamamlandı. Photoshop’un bir bilgisayar yazılımı olarak kalmasını istemediklerini, tüm sistemler için tek bir Photoshop yazılımı olmasını sağlamaya çalıştıklarını belirten Adobe tarafından Scott Belsky, 2011’den beri tüm Adobe yazılımları için Creative Cloud projesi ile bu projelerini ilerletebilmek için çalıştıklarını da söyledi.

Eğer ki Photoshop bilgisayar sürümünü satın aldıysanız, ek bir ücret ödemeden yazılımı iPad üzerinde de kullanabilirsiniz. Gelecek seneden önce iPad sürümünün çıkış yapmayacağını da belirtelim.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Photoshop CC iPad için geliyor!”

 1. Anonim dedi ki:

  Photoshop linux a çıkmalı artık. Hatta adobe linux tabanlı kendi işletim sistemini çıkarmalı içince cc ürünleri olan

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  bence iyi olmuş apple pencil da var

 3. Anonim dedi ki:

  Affinity varken…

  1. Anonim dedi ki:

   Affinity Varkenmiş pixelmator un yaptığının yarısını zor yapıyor o kaldıki photoshoptan bahs ediyoruz burada

" Photoshop CC iPad için geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Photoshop CC iPad için geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Photoshop CC iPad için geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "