Okunma

Adobe Türkiye Online Mağazası Açıldı


20 Mart 2012 Salı 12:30
Adobe Türkiye Online Mağazası Açıldı

Tasarım yazılımları konusunda önde gelen firmalardan olan Adobe, uzun süredir beklenen ve Türkiye’de işlev görecek online mağazasını nihayet açtığını duyurdu.

Adobe, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça fazla kullanılan tasarım ürünlerini Türkçe dil desteği ile birlikte satışa sunmasının ardından beklenen hamleyi yaptı ve Adobe Store‘u Türkiye’ye getirdi.

Adobe‘un Türkiye’nin tasarım yazılımları pazarını önemsediğini bir kez daha gözler önüne seren bu hareket sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanından kullanıcılar Adobe ürünlerini istedikleri an internet üzerinden kredi kartı yoluyla satın alabilecekler.

Yalnızca iş ortakları tarafından satışı yapılan ürünlerin artık online mağazada çok daha pratik ve oturduğunuz yerden alışveriş imkanı tanıması nedeniyle daha büyük satış rakamlarına ulaşılması bekleniyor. Tabii ülkemizde iş ortaklarının çeşitli kampanyalarla ürünleri ucuza sattıklarını da hatırlatalım.

Adobe Türkiye Online Mağazası ile kullanıcılar, site üzerinden elektronik lisans satın alma işleminin yanı sıra ürünler hakkında detaylı bilgi de edinebiliyor.

Adobe Türkiye Online mağazasını http://shop.adobe.com/tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

:: Adobe Store’un açılmasını bekliyor muydunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adobe Türkiye Online Mağazası Açıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe Türkiye Online Mağazası Açıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe Türkiye Online Mağazası Açıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "