Okunma

Adobe Web Sitelerini Test Ediyor


03 Haziran 2009 Çarşamba 21:49
Adobe Web Sitelerini Test Ediyor

Adobe BrowserLab, web sitelerinin tarayıcı ve işletim sistemi uyumu sorununu gidermek için geliştiricilere mükemmel bir seçenek sunuyor.

Hazırlanan sayfanın her tarayıcıda sorunsuz çalışması için yapmanız gereken testler, Adobe BrowserLab tarafından web üzerinden yapılarak sonuçlar, ekran görüntüleriyle size ulaştırılıyor.

Dreamweaver Entegrasyonu

İnternet üzerinden verilen bu hizmete, Adobe Dreamweaver CS4 kullanıcıları, küçük bir uygulama ekleyerek daha hızlı şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

Tarayıcılar arasındaki farkları hızlıca görmek, geliştiricilerin işini kolaylaştırıyor.

Limitli Kişi Ulaşıyor

Bu hizmetten faydalanmak için Adobe ID‘nizin olması yetmeyebilir. Şu sıralar servisi kullanmayı denediğinizde, yeterli sayıda deneme amaçlı kullanıcı sayısına ulaşıldığı mesajını görebilirsiniz.

:: Web sitelerini her tarayıcıda test ediyor musunuz?

Bilgi için: Adobe
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adobe Web Sitelerini Test Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe Web Sitelerini Test Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe Web Sitelerini Test Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "