Okunma

Adobe’dan Yeni iPad Uygulaması: Voice


08 Mayıs 2014 Perşembe 07:00
Adobe’dan Yeni iPad Uygulaması: Voice

Masaüstü işletim sistemleri için geliştirilen Lightroom ve Photoshop uygulamalarının mobil versiyonlarını da önceki yıllarda yayınlayan, küresel düzeydeki mobil cihaz akımına ayak uyduran Adobe, iPad için geliştirdiği yeni uygulaması Voice’i App Store üzerinden yayınladı.

Voice hikayenizi anlatıyor

Mobil kullanıcılar için giderek daha fazla araç sağlayan Adobe’nin en son ürünü Voice, bir iPad uygulaması, iOS 7 ve sonraki işletim sistemi sürümleri ile uyumlu ve 217 MB’lık bir depolama alanına ihtiyaç duyuyor. Peki Voice ne işe yarıyor?

Bir tür sinematografi uygulaması olan Voice, video aracılığıyla hikayeler anlatılması temeline dayanıyor. Ses, görüntü ve video eklenerek videolar meydana getirilebilen Voice’in iddialı olduğu en önemli alan ise herkesin kullanabileceği kadar basit olması.

Adobe Creative Media Solutions Ürünleri Başkan Yardımcısı Winston Hendrickson konuya dair yaptığı açıklamada video ve ses teknolojisinde endüstri lideri olan Adobe’nin Adobe Voice ile teknolojisinin gücünü sergilediğini belirtti.

İncelemesi çok yakında

Adobe’nin bu son mobil uygulamasının detaylı incelemesini kısa süre içinde SHiftDelete.Net’de okuyabileceksiniz.

:: Adobe hangi uygulamasının mobil sürümünü yapsa güzel olur?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adobe’dan Yeni iPad Uygulaması: Voice konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe’dan Yeni iPad Uygulaması: Voice ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe’dan Yeni iPad Uygulaması: Voice ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "