Okunma

Adobe’un Yeni Gözdesi Connect 8


03 Kasım 2010 Çarşamba 07:18
Adobe’un Yeni Gözdesi Connect 8

Yaygın bir şekilde kullanılan Adobe Flash Player yazılımına dayalı son sürüm, toplantılara kolay ve güvenilir erişim özelliğini korurken, dünya çapındaki kuruluşlara ve kamu kurumlarına zengin sanal toplantı aktivitelerini birçok cihaz üzerinden deneyimleme imkanı sunuyor.

Adobe Connect 8 uygulamasının önemli yeni özellikleri arasında daha fazla kullanılabilirlik için basitleştirilmiş bir arayüz, fikirleri daha özgürce paylaşmak için genişletilmiş ve daha esnek işbirliği yetenekleri daha zengin multimedya deneyimleri için gelişmiş ses ve video entegrasyonu bulunuyor.

Ayrıca, Adobe Connect 8 daha fazla genişletilebilirlik için bir yazılım geliştirme kiti (SDK),daha kolay toplantı yönetimi için Adobe AIR runtime uygulamasına dayalı yeni ve opsiyonel masaüstü istemci, erişim ve verimi arttırmak için de bir dizi mobil cihaza destek sunmaktadır.

Yeni ürün sunumcular, toplantı sahipleri ve katılımcıların özelliklere daha kolay erişimini sağlayarak, toplantı odası ara yüzlerinin daha kolay, gerçek zamanlı ayarlanmasını sağlayan, sezgisel kullanıcı ara yüzüne sahip.

Ayrıca ürün Adobe Connect uygulamasının mevcut video konferans sistemleriyle,toplantı düzenleyicilerinin canlı ses ve video yayını akışlarını doğrudan bir Adobe Connect odasına getirmelerini sağlayan entegrasyonuna sahip.

Adobe Connect Mobilekatılımcıların toplantıları mobil cihazlarda izlemesine olanak sağlıyor. Adobe Connect Mobile uygulaması Apple iPhone, iPad, Google Android ve Adobe Flash teknolojisinin etkin olduğu diğer mobil cihazlar üzerinde çalışıyor.

Adobe Connect 8 Şubat 2011 itibariyle Türkiye pazarında yerini alacak.

:: Bu tarz bir uygulamaya ihtiyacınız var mı?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adobe’un Yeni Gözdesi Connect 8 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe’un Yeni Gözdesi Connect 8 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe’un Yeni Gözdesi Connect 8 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "