ADSL Fiyatları Ne Olacak?


16 Temmuz 2007 Pazartesi 13:00
ABONE OL
ADSL Fiyatları Ne Olacak?

Rekabet Kurumu’nun; TTNet’in 1 Haziran 2007 tarihinde yürürlüğe giren Yaz Fırtınası Kampanyası’na ilişkin olarak Superonline Uluslararası Elektronik Bilgilendirme Telekomünikasyon ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş. ve Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin şikayetleri üzerine vermiş olduğu geçici tedbir niteliğindeki durdurma kararı 17.07.2007 günü saat 17:30 itibarı ile Şirketimize ulaşmış bulunmaktadır.

Anılan karar gereği, TTNet’in internet erişimini müşterilerine çok uygun şartlarla sunmakta olduğu “Yaz Fırtınası” kampanyasının bugünden geçerli olmak üzere durdurulması gereği hasıl olmuştur. Rakip firmaların benzer şartları taşıyan kampanyalarının devam ettiği bir dönemde şirketimiz, basında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığını gerek Rekabet Kurumu gerekse yargı organları önünde ispat etmeye hazırdır.

Bu durumda, ADSL abonesi olmak isteyen müşterilerimizin mağduriyetine engel olmak üzere, daha önceki tarihlerde sunmuş olduğumuz “Modem Kampanyası” yürürlüğe girecektir. “Modem Kampanyası” çerçevesinde, TTNet ADSL’e 24 ay taahütname ile yeni abone olan herkese, kablolu modem ve ilk 2 ay ücretsiz ADSL kullanımı ya da kablosuz modem TTNet’ten hediye edilecektir.

Müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlama gayreti içerisinde olan Şirketimiz, Rekabet Kurumu’nun vermiş olduğu karar ve hukuki süreç sonucunda yüce Türk Adaleti’nin vereceği kararlar doğrultusunda ve her zaman müşterilerinin menfaatlerini koruyacak şekilde hareket edecektir.

Saygılarımızla

TTNet

:: Açıklamayla beraber siz de sesinizi duyurun.
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
55 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

2 ay + modem de kota sınırsızmı oluyo

SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

2 ay + modem de kota sınırsızmı oluyo

SDN Okuru
SDN Okuru
12 yıl önce

dünya yıkılsa bile bunların umurlarında deyıl adsl fiatlarıyla kim uğraşsın sanki vatandaş bunların umurundamı bu devlet var oldukça ve bu millet kaşındıkça yav insaf edin desek şu adsl fiatları makul bir seviyeye indirin desek sanki binali yıldırımın umurundamı am bütün türkiye merak etmesın işte gene seçimler geliyor yarın o bür gün gene meydanlara inip avaz avaz
bağıracaklar ve ne yüzle bizden oy istiyecekler hayret..

SDN Okuru
SDN Okuru
12 yıl önce

slm ben almanyadan geldim ve burda 15 günüm oldu ben bu bürkiyenın ve ülken insanının haline çok acı***** almanyadaki internet hızı ve kalitesi ve ucuzluğu ile türkiye de internet arasında dağ demicem dünya kadar fark ortada iyiki türkiyeden gitmişim:d
bu cevaplar türk devine yetmıyormu türk telekom hiçmi utanmıyorsunuz bide kendinizden söz etmeyınız bir daha ve ben bu insanlar yerınde olsaydım sızi mahkemeye verebilirdım hakkımızı yıyiyorsunuz şu hale bakın be…

SDN Okuru
SDN Okuru
12 yıl önce

eski üyeleri resmen enayi sıfatına düşürüyolar.. ayıp be..

" ADSL Fiyatları Ne Olacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ADSL Fiyatları Ne Olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ADSL Fiyatları Ne Olacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Huawei MateBook X Pro 2021 kutu açılışı Huawei MateBook X Pro 2021 kutu açılışı
  2. 2 Videolara yaptığınız kötü yorumlarınızı okuyorum Videolara yaptığınız kötü yorumlarınızı okuyorum
  3. 3 Uygun fiyatlı Xiaomi Mi 11 Lite kutu açılışı Uygun fiyatlı Xiaomi Mi 11 Lite kutu açılışı
  4. 4 Homend Alex Akıllı Robot Süpürge inceleme! Homend Alex Akıllı Robot Süpürge inceleme!
  5. 5 Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli
  6. 6 9 yıllık Samsung Corby inceleme! 9 yıllık Samsung Corby inceleme!
  7. 7 Windows'lu hava temizleyici Froumann N90SDS inceleme! Windows'lu hava temizleyici Froumann N90SDS inceleme!
  8. 8 1.500-2.500 TL arasında alınabilecek akıllı telefonlar! 1.500-2.500 TL arasında alınabilecek akıllı telefonlar!
  9. 9 Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme
  10. 10 Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme