ADSL Ve Telefon Tek Fiyata


16 Kasım 2009 Pazartesi 15:44
ADSL Ve Telefon Tek Fiyata

Türkiye’de ilk defa ADSL + Telefon birarada, tek fiyata! Ayda sadece 19,90 TL’ye hem internet bağlantınız olsun, hem de sabit hatlarla her yöne 250 dakika özgürce konuşun. Türkiye’nin önde gelen alternatif telekom operatörü Koç.net, BiRi ADSL’in bugüne kadar sunmakta olduğu Konuş-Öde telefon hizmeti dışında ADSL hizmetini de içeren yeni bir telefon kampanyasını paketleri arasına ekledi.

Tek Fiyat Uygulaması Nedir?

BiRi ADSL’den tüm kullanıcılarına yönelik yeni bir kampanya: Sabit fiyata hem internet bağlantısı hem de mevcut telefonlarını değiştirmeden, en ekonomik konuşma imkanı bir arada. BiRi ADSL, bugüne kadar, konuştuğunuz kadar ödeyebildiğiniz, Konuş-Öde telefon hizmetinin yanında, dileyen kullanıcılarına, yurt dışında son yıllarda çok tercih edilen yeni bir fırsatı daha Türkiye’de sunan ilk marka oluyor.

BiRi ADSL+TELEFON TEK FİYAT UYGULAMASI”, ADSL hizmeti için aylık ödediğiniz ücrete ilave olarak farklı ihtiyaçlara yönelik oluşturulmuş olan farklı arama planlarına sabit fiyatlarla sahip olabilmenize imkan tanıyan çok ekonomik bir kampanya önerisidir.

www.biri.com.tr‘de detaylı olarak inceleyebileceğiniz ve hemen abonesi olabileceğiniz 6 farklı hizmetiyle, dilediğiniz hız ya da limitlerdeki internetin yanında, aylık sabit bir ücret karşılığı seçtiğiniz pakete dahil yönlere, seçtiğiniz sınırlarda telefon görüşmesi yapma imkanı sağlar. Şehiriçi, yurtiçi ve yurt dışı arama planları seçenekler içinde mevcuttur.

BiRi ADSL +TELEFON hizmetinin altında yatan tek fiyat uygulaması mantığı; Ekonomik BiRi 250 dakika, Ekonomik BiRi 500 dakika, Bizden BiRi 500 dakika, Bizden BiRi 1000 dakika, Konuşan BiRi 500 dakika+1000 dakika, Konuşan BiRi 1000 dakika+5000 dakika paketleriyle, her bütçeye ve ihtiyaca uygun 6 alternatif içeriyor.

250 dakika konuşmayı içeren 1 Mbps hızındaki 4 GB kotalı Ekonomik BiRi paketine, kampanya süresi boyunca aylık 19,90 TL’ye abone olunabiliyor. 500 dakika konuşma ve 1 Mbps hızındaki 4 GB kotalı Bizden BiRi paketi, kampanya süresi boyunca aylık 23,90 TL bedelle sunuluyor. 500 dakikalık şehiriçi ve toplam 5000 dakikalık şehirlerarası ve uluslararası telefon görüşmelerini içeren 1 Mbps hızındaki 4 GB kotalı Konuşan BiRi paketi ise, 33,90 TL’ye sunuluyor.

ADSL İLE TELEFON HİZMETİNİ BİRLİKTE SATIN ALMAK NE AVANTAJLAR SUNUYOR?

 • Hem ADSL hem de telefon için ödeyeceğiniz ücreti baştan biliyorsunuz.
 • Şehiriçi, şehirlerarası ve de uluslararası görüşmelerinizi, detaylarını www.biri.com.tr üzerinde bulabileceğiniz, mevcut faturanıza oranla % 45’e varan indirimli tarifelerle özgürce gerçekleştiriyorsunuz.
 • Seçmiş olduğunuz paketi aşmanız halinde hem internet hem de telefon aşım ücretinizi kolayca görüp hesaplayabiliyor ve sürprizlerle karşılaşmak zorunda kalmıyorsunuz.

TEK FİYAT UYGULAMASINDAN NASIL YARARLANABİLİRSİNİZ?

BiRi ADSL + TELEFON paketlerinden;

 • Herhangi bir ayarlama yapmadan,
 • Hiç bir program indirmeden,
 • Bilgisayarınızın açık olmasına gerek kalmadan,
 • Mevcut telefon hattınız ve de telefon cihazınızı değiştirmeden hemen yararlanabilirsiniz.

Ayda sadece 19,90 TL’ye hem internet bağlantısına sahip olup hem de sabit hattınızdan, her yöne 250 dakika konuşmak için, 0 216 556 10 20 Yardımcı BiRi Hattını arayabilir ya da burayı tıklayabilirsiniz.

BiRi ADSL abonesi olanlar ise, 216 556 10 20 Yardımcı BiRi hattını arayarak, mevcut paketlerine bu hizmeti ekletebiliyorlar. BiRi ADSL paketleri; Arçelik, Beko, Keysmart, Koç.net, Apple Premium, Koçtaş, Altus ve Kredixshop yetkili satıcılarında tüketicileri bekliyor.

Detaylı bilgi için: www.biri.com.tr

ADVERTORIAL
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

30 yorum - “ADSL Ve Telefon Tek Fiyata”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Okullu biri olarak aldığım biri adsl’in okullubiri paketi ilk ayımda 7,77 gelerek bir rekora imza attı hehe. 🙂 sanırım kullanıcamokullu birini: ))) tavsiye…

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Okullu Biri’de 8 ay boyunca internet 7,77. daha ne olm!!boylece annemlere de yük olmicam o kadar çok…
  *****

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  bu da çıktı!!
  bri adsl kullananlara büyük kolaylık.
  siteden aldım, yazıyı. buyrunz.
  BiRi telefon hizmetinden yararlananlar kazançlı çıkıyor!
  *****

  BiRi’den telefon hizmeti alan herkese tahsis edilen BiRi Bedava Konuşturan Numara, mevcut sabit telefonunuz ile ekstra sabit veya başka bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz, tüm aramalarınızda size maliyet avantajı sağlayacak size özel bir numaradır.

  Bu numara ile tüm 0850’li BiRi telefon numarası sahipleriyle ÃœCRETSİZ görüşebileceksiniz!

  BiRi üzerinden yaptığınız aramalarda karşı tarafta bu numara görünecek, üstelik sabit ve mobil hatlardan geri aranabileceksiniz.

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  7,77’ye hesaplı biri paketi güzel bir seçim. hesaplıysan, çok işine yarıyor. kendimden biliyorum: )

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  internette özgür olmak, taahhüt de gerektirmemeli düsturunu benimsemiş bir özgür kız olarak, karizmama karizma katıyorum ve biri adsl’in özgür biri tarifesini kullanıyorum. Özgürlük mutluluktur: )*****

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  her keseye uygun kampanyasıyla ve bağlantısının kopmamasıyla gönlümdeki yeri bir başkadır biri adsl’in.

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  her telefonuma çıktılar ve yardımcı oldular. ttnet altyapısı mıdır bilmem ama, müşteri hizmetleri benim için çalışıyor herhalde. bir tek benim telefonlarıma çıkyorlar demek ki..

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  komisyon karşılığı ttnet paketlerini satı***** servis sağlıyıcılıkmı.ttnet tekel konumunda görünüyor.

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  kardeşim adamlar daha telefona çıkmıyorlar arayın bir kişi teli açmıyor ne dandik firma inanması basit telini araın goruceksınız birde satın aldıktan sonra dusunun iiyki almadım

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  ayrıntılı yazınız için teşekkürler. biri adsl’e geçmeyi düşünüyordum, yazınız çok yardımcı olacak bu kararımda.. : )

 11. Ziyaretçi dedi ki:

  İsterseniz alın, benim başıma gelenler; arkasında koç.net var diye aldım ama nerde koç.net adının ne olduğunun farkında değiller, bir sorunuzu olduğunda suçu size sisteminize bilgisayarınıza ve Türk Telekom’a yüklerler, sorun olduğunda “yetkili birime aktarıldı, yetkili birime iletildi” mesajlarını alırsınız, ha birde siz sorun için arasınız sizi dinlerler siz beklersiniz sorunum çözülecek diye sonra tekrar ararsınız ve önceki sizi dinleyen operatör sizi sadece dinlemiştir öyle bir şikayet talep yoktur öğrenirsinizki kayıt numarası verilir verilmezse istenmeliymiş ki sorununuzu takip edin, diyelimki öğrendiniz yaptınız, arıza kayıtları işleyişlerine göre bilmem kaç saat içinde çözümlenmek zorundaymış ama Türk işi ya onlar sizin açtırdığınız ve numarası aldığınız kaydı çözülsün çözülmesin belli bir süre sonra otomatik kapatıyorlar sizin haberiniz olmadan sizde bekliyorsunuz çözülecek diye, o zaman -sizin varlığınızın amacı nedir- diye sorgularsanız ağır gelir o bünyelere cevaplaymazlar hiç düşünmemişlerdir. Ama düşünenen hep siz oluyorsunuz. Bir sorununuz olur TT yetkililerine ulaşırsınız santrale ama biri onlarla sizin bilgilerinizi paylaşmazlar kıskanırlar sizin sorununuz TT’da da çözülmez. Kredi kartınıza otomatik ödeme verirsiniz faturalarınız ***** kurtulmak istersiniz ayın 8’nde ilişkiniz biter ama onlar tam fatura basıp gönderirler ararsınız 1 ay boyunca aynı şeyleri söylerler “yetkili birime, ilgili departmana aktarıldı” en sonunda kavga dövüş işiniz bi aşamaya gelir tamam düzeltildi derler ama yine ödenmemiş faturanız var deyip sms ile taciz ederler. Bir de yöneticilerinle görüşmek istersniz normal yollardan sizi bağlamazlar görüşemezsiniz onlar kaf dağında tahtta otururlar, kararlı ve son çareye başvurusanız bağlanırsınız. Evet tüm bunlar yaşanmıştır, acı çekmekten zevk alırsanız, sinir stres olmak isterseniz siz bilirsiniz. Bu yaşıma kadar hizmet alımında böyle bir zulüm görmedim yaşamadım kulağı tersten tutmanın anlamı yoktur öğrenilmiştir, nacizane tavsiyem hizmeti kaynağından almak gerek beğensenizde beğenmesenizde en akılcı çözüm budur bende onu yaptım.

 12. Ziyaretçi dedi ki:

  ev telefonu için 9.99 ödemeye devam edeceksiniz.
  eskiden 1. ay her yöne sınırsız telefon veriyordu. Şimdi onu 3-4 aya yaymış.
  Bizim bildiğimiz BOZ EŞEK i kırmızı ya boyamış, at diye yutturacak.

 13. Ziyaretçi dedi ki:

  sanirim parasiz kaldiniz 🙂

 14. Ziyaretçi dedi ki:

  Arkadaşlar ortalama 1 haftada oluşuyor şifreniz 🙂 arayın temsilciyi ya ben şifreyi unutmuşum deyin veriyorlar. hat aktif diyorlar ama aktivasyon yapılmadı falan diyorlar sözleşmeden. Çok sorarlarsa sesinizi yükseltin, imzaladıkya kardeşim falan diye açılıyor 🙂

 15. Ziyaretçi dedi ki:

  bu konu burda 1 ay daha kalır

 16. Ziyaretçi dedi ki:

  2 aydır biri adsl kullanıyorum. hala sözleşmem ulaşmadı. hergün arayıp getiriyoruz diyorlar. günün birinde itiraz edecema ama bakalım ne zaman 🙂

 17. Ziyaretçi dedi ki:

  bu konuyla ilgili “BİRİ” mail attım bu hizmeti almak için telekomda telefon hattının olması gerektiğini ve yine telekoma sabit ücret ödemek zorunda olduğumuzu sözyledile. sabit ücret ödeyeceksek ne kıymeti kaldı ki ???

 18. Ziyaretçi dedi ki:

  Yahu kaç gündür tepede duruyor konu, bende her seferinde es geçiyorum aynı terane diye.
  Baktım hala duruyor konu herhalde değişik bir şey var ki adamlar ısrar ede ede bırakıyorlar tepede diye okumaya başladım. Değişen yine hiç birşey yok abi 🙂

 19. Ziyaretçi dedi ki:

  bende biri adsl aldım istanbula gelince arkadaşlar uzak durun. modem 1 haftada zar zor getirttim. net zaten zarzor yöneticiye ulaşınca 1 ayda bağlandı. ayrıca ilk faturama modem kurulum yapmadıkları halde yazmalarını ve bonus kart ile kayıt olmama rağmen 1 ay indirimi eksik girmelerini saymıyorm.

 20. Ziyaretçi dedi ki:

  Sayın yorumları okuyan arkadaş.. işinize gelenleri koyuyorsunuz.. hiç etik değilsiniz..

 21. Ziyaretçi dedi ki:

  müşteri hizmetleri bir tek bana mı yardım etti acaba: ) biri adsl aldım, kullanıyorum. cillop gibi de çalışıyor. mutluyum:)

 22. Ziyaretçi dedi ki:

  dandik musteri hizmetleride cok kotu.

 23. Ziyaretçi dedi ki:

  Pahalı geldi tutmadım

 24. Ziyaretçi dedi ki:

  ben yazının içeriğini okumadım.çünkü biliyorum yine masal anlatacaklar..1 mbs sınırsız 45 ytl devam 🙂

 25. Ziyaretçi dedi ki:

  Sakın almayın.
  biri adsl i kullanıyorum.
  eğer sorun cıkarsa yandınız ilgilenecek hiç kimse yok…
  aman ha… Verilen tel. No da cevap vermiyor..

 26. Ziyaretçi dedi ki:

  Arkadaslar 12 gun once biri internete basvurdum ve 1 hafta once modemi gondermelerıne ragmen halen hattım aktıf degıl ve ınternet hızmetı beklemekteyım.Ben bir kere biriye bulastım siz bulasmayın.

 27. Ziyaretçi dedi ki:

  acaba hızı nasıl ve hizmette önemli aslında deneyen biri varsa burda açıklasa derim selamlar saygılar

 28. Ziyaretçi dedi ki:

  al birini vur öbürüne hepsi aynı bunların.. hikaye dinlemek ten bıktık artık insanları aptal yerine koymaktan vaz geçin

 29. Ziyaretçi dedi ki:

  Kampanya süresi ne kadar ve kampanya süresi bitince fiyat ne olacak? Bunlar belirtilmemiş…

 30. Ziyaretçi dedi ki:

  Kampanyada belirtilen fiyatlar; Bonus özelliği taşıyan kredi kartları ile yapılan satışlarda 4 ay, diğer kredi kartları ile yapılan satışlarda 3 ay, kredi kartı dışındaki diğer ödeme yöntemleriyle yapılan satışlarda 2 ay boyunca uygulanacaktır.

" ADSL Ve Telefon Tek Fiyata konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ADSL Ve Telefon Tek Fiyata ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ADSL Ve Telefon Tek Fiyata ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
 2. 2 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
 3. 3 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
 4. 4 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
 5. 5 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
 6. 6 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
 7. 7 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
 8. 8 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
 9. 9 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
 10. 10 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?