Okunma

Favorilerinizi Düzenleyin


15 Ocak 2009 Perşembe 22:00
Favorilerinizi Düzenleyin

Çoğu internet tarayıcı ile uyumlu olarak çalışabilen ve eklediğiniz internet adresleri üzerinde detaylı bir şekilde düzenlemeler yapabileceğiniz Advanced URL Catalog, sık kullanılanlar menünüze alternatif olarak görünüyor.

Tüm Düzenlemeler Elinizin Altında

Yazılımda öncelikle bir veritabanı oluşturuyorsunuz. Burada oluşturulan listede istediğiniz adresin üzerine gelerek ayarlara ve düzenlemelere ulaşabilirsiniz. Her bir adres için ufak önizleme resimleri ekleme, parola korumalı erişim seçenekleri, sürükle bırak mantığı ile çalışma, kataloglar halinde düzenleme, başlık ve etiket oluşturma, kısayol tuşları belirleme Advanced URL Catalog’un sahip olduğu özelliklerden birkaçı.

 


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

Çoğu İnternet Tarayıcıya Uyumlu

Program Internet Explorer, Opera, Netscape, FireFox, NetCaptor, Avant Browser gibi popüler tüm internet tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışıyor. Ayrıca bu tarayıcılarda önceden bulunan sık kullanılanlar menülerindeki internet adreslerini de Advanced URL Catalog’a doğrudan alabiliyorsunuz.

İndirin

Programın bu sürümü 30 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 30 günden sonra da kullanabilmek için  20 Euro ödemeniz gerekiyor.


::
Yazılımı indirmek için tıklayın. (12,35 MB)

 
::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Jordysoft


 
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Favorilerinizi Düzenleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Favorilerinizi Düzenleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Favorilerinizi Düzenleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "