Okunma

Afet Yönetimi İçin Özel Site


19 Ekim 2010 Salı 13:00
Afet Yönetimi İçin Özel Site

Her an bir doğal afete açık olan ülkemizde bu konuda sosyal bilinci artırmak için fazla yatırım yapılmıyor. Hayata Destek Derneğ ise internetin gücünü kullanıp bu boşluğu doldurmak için özel bir site hazırladı.

Kısa süre önce yayına giren site, halkı organize etmeyi ana amaç olarak belirlemiş. Afet yönetimini öğretmeyi hedefleyen site aynı zamanda alanında uzman kişileri de biraraya getirmek istiyor.

 

 

 

 

Siteye ulaşmak için tıklayınız

Afet Yönetimi İçin Özel Portal

Portala üye olan kişi ve kuruluşlar afet yönetimi, kalkınma ve insani yardım alanlarıyla ilgili bilgi, yayın, link, etkinlik, haber ve duyuruları sektörden kişi ve kuruluşlarla doğrudan paylaşabiliyor kurumsal logolarını siteye ekleyerek portalın bir parçası haline gelebiliyorlar.

:: Afet sonrası yapılanma için bir sivil yardım kuruluşuna hiç üye oldunuz mu?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Afet Yönetimi İçin Özel Site konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Afet Yönetimi İçin Özel Site ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Afet Yönetimi İçin Özel Site ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "