Okunma

Ağ Ürünlerinde KDV İndirimi Bitiyor


26 Haziran 2009 Cuma 07:09
Ağ Ürünlerinde KDV İndirimi Bitiyor

Ekonomik durgunluğu canlandırmak amacıyla 1 Nisan 2009 tarihinde 3 aylık dönem için devreye giren “%18 yerine %8 KDV” uygulamasında son günler yaşanıyor. 30 Haziran 2009’da sona erecek olan KDV indirimi, kurumsal internet güvenlik ürünü firewall’lara ait içerik / Antivirus, Antispam üyelik lisansları ve haricen satılan kablosuz antenler hariç, ZyXEL markalı tüm ağ ürünlerini kapsıyor.


ZyXEL Türkiye Satış Müdürü Yavuz Saykı özellikle ev kullanıcılarının bu fırsatı kaçırmaması gerektiğini belirtiyor.

Konuyla ilgili tüketicilere bir hatırlatma yapan ZyXEL’in Türkiye Satış Müdürü Yavuz Saykı, KDV indiriminin 30 Haziran 2009 tarihinde sona ereceğine dikkat çekerek şunları söylüyor; “İndirim, yeni donanım ürünü satın almak ya da donanımı değiştirmek isteyen teknoloji meraklılarına ZyXEL kalitesini benzersiz fiyatlarla sunuyor.

Özellikle ev kullanıcılarının bu indirimden faydalanmasının büyük avantaj oluşturduğunu belirten Saykı sözlerine şöyle devam ediyor; “Mevcut kablolu ve eski ADSL modemlerini ZyXEL’in kablosuz ADSL2+ modemleri veya yeni nesil 11n kablosuz ADSL2+ çözümleriyle yenilemek isteyen kullanıcılar için çok uygun bir dönem. Benzer şekilde, kablosuz AP, USB client, ev ağ anahtarları ihtiyaçlarının ertelenmemesi de büyük kazanç sağlayacaktır. Diğer taraftan, kurumlar için 5 yıl garantili Firewall ürünleri, ömür boyu garantiye sahip yönetilebilir ağ anahtarı modellerinin de aralarında bulunduğu yüzlerce donanım ürününü kapsayan yüzde 10’luk indirimi kaçırmak istemeyenlerin bu son günlerde acele etmeleri gerekiyor.

:: KDV indiriminden yararlananlar arasında mısınız?

Bilgi için: ZyXEL
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ağ Ürünlerinde KDV İndirimi Bitiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ağ Ürünlerinde KDV İndirimi Bitiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ağ Ürünlerinde KDV İndirimi Bitiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "