Okunma

Ağ Üzerinden İzleniyor musunuz?


28 Mart 2009 Cumartesi 15:29
Ağ Üzerinden İzleniyor musunuz?

Kişisel bilgisayarınızın güvenliğini ne kadar iyi yaparsanız yapın, bağlı olduğunuz ağ, kötü niyetli kişiler tarafından izleniyorsa o zaman ciddi bir tehlike içerisindesiniz demektir.

Bu önlemleri alması gereken kişiler, o ağın kurucuları ve bilgi işlem yöneticileridir. Bu aşamada, tercih edilen cihazlar büyük önem taşıyor. Ucuz olduğu için tercih edilen ve güvenlik önlemlerini içermeyen ağ donanımları, çok ciddi sorunlara yol açabiliyor.

HP, Bu Saldırılara Hazır!

Bu konuda uzun zamandır entegre güvenlik çözümleri sunan HP Türkiye, bu cihazların seçilmesi konusunda sektörü bilinçlendirmek için önemli çalışmalar yapıyor. Bu eğitimlerden birine katılan SDN editörleri, merak edilenleri HP Türkiye ofisinde çalışan uzmanlara sordu.

Videoyu İzleyin

:: Kaynağını bilmediğiniz ağları tercih edip kullanıyor musunuz?




yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Ağ Üzerinden İzleniyor musunuz?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bizim. Tablette. İzleniyor

  2. SDN Okuru dedi ki:

    iyi hosta isp ler de dinleye biliyormu??

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Bilgisayarına bitdefender internet security kur, ondan sonra bitdefenderin msn konuşmalarını şifrelemesini aktif et, bak bakalım kim dinleyecek o zaman

" Ağ Üzerinden İzleniyor musunuz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ağ Üzerinden İzleniyor musunuz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ağ Üzerinden İzleniyor musunuz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "