Okunma

Age of Conan: Yeni Video


29 Nisan 2008 Salı 21:00
Age of Conan: Yeni Video
Age of Conan‘a şimdiden, son zamanlarda en çok beklenen çok oyunculu internet rol oyunu (MMORPG) sıfatı yakıştırılmış durumda. Bu sıfatın hakkını verecek gibi görünen Age of Conan için yayınlanan en son video, binekler üzerinde savaşı konu alıyor. Olağan şartlarda bu tür oyunlarda siz savaşa girdiğinizde ya bineğiniz yok olur ya da binekten inmeden savaşa tutuşamazsınız. Age of Conan’da işin değişen yüzünü kendiniz görün.

İzleyin

Bilgi için: Age of Conan
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Age of Conan: Yeni Video konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Age of Conan: Yeni Video ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Age of Conan: Yeni Video ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "