Okunma

Agile Turkey Summit 2015 Etkinliği Yaklaşıyor!


01 Eylül 2015 Salı 12:00
Agile Turkey Summit 2015 Etkinliği Yaklaşıyor!

Agile Turkey Summit, 9 Ekim 2015 Cuma günü İstanbul’da Grand Cevahir Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Şirketlerin yazılım üretme süreçlerini dönüştürerek, verimliliklerini ve performanslarını artırmasını sağlayan Agile (Çevik) Yazılım Geliştirme yaklaşımının yaygınlaşması amacıyla 2008 yılında kurulan Agile Turkey topluluğu, sektörün önde gelen yerel ve global lider isimlerini Agile Turkey Summit 2015’te buluşturacak.

İlki 2013 yılında 200’e yakın katılımcı ile gerçekleşen etkinliğin ikincisine 2014 yılında 400’den fazla kişi katılmıştı. Bu seneki etkinliğe ise 100’den fazla şirketten biletli 650’den fazla kişinin gelmesi beklenmekte.

The Agile Week: Agile ile Dopdolu Bir Hafta

Bu seneki etkinlikler tek gün yerine bütün bir hafta boyunca sürecek. “The Agile Week” kapsamında 5 Ekim – 11 Ekim tarihleri arasında her gün bir eğitim, bir workshop, bir Agile Talks  ve bir Agile Buluşma yapılması hedeflenmekte. Böylece Agile etkinlikleri ile dopdolu olacağı bir hafta sizleri bekliyor.

Dünyaca isimler eğitimler verecek. Yazılım camiasının ünlü ismi Michael Feathers, yönetim ve liderlik konularında çığır açan fikirlerin sahibi Nick Obolensky, yazılım geliştirme ve tasarımı konularında ünlü usta Sandro Mancuso eğitimleri ile haftamızda önemli bir yer dolduracak.

Kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz ücretli / ücretsiz etkinliklerimizin takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

Çevik Dönüşümün Sırları Summit’te

Zirvede Michael Feathers, Nick Obolensky, Jurgen Appelo, Ahmed Sidky ve Gunther Verheyen gibi ünlü yazarların yanında, Google, Scrum.org, Spotify, Logo, Türk Telekom, Hürriyet, Havelsan, Riot Games, SAFe Inc. ve diğer çok uluslu ve yenilikçi organizasyonların başarılı ve deneyimli konuşmacıları 4 paralel oturumda, kendi yaşadıkları Agile Dönüşüm süreçlerini, karşılaştıkları sorunları, ortaya çıkan problemleri nasıl aştıklarını katılımcılarla paylaşacaklar. Değerli girişimci, gazeteci ve internet amiri Serdar Kuzuloğlu da etkinlikte değerli deneyimlerini katılımcılar ile paylaşacak.

Biletler hızla tükeniyor! Dopdolu içeriği ve birbirinden ünlü konuşmacıları ile Agile Turkey Summit 2015 konferansı ve “The Agile Week” sizleri bekliyor. Kayıt şartlarını ve daha fazla detayı buradan öğrenebilirsiniz.

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Agile Turkey Summit 2015 Etkinliği Yaklaşıyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Pahalıymış yahu.

" Agile Turkey Summit 2015 Etkinliği Yaklaşıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Agile Turkey Summit 2015 Etkinliği Yaklaşıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Agile Turkey Summit 2015 Etkinliği Yaklaşıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "