Airbnb corona virüsü için iptal politikasını değiştirdi!


15 Mart 2020 Pazar 23:59
Airbnb corona virüsü için iptal politikasını değiştirdi!

Corona virüsü birçok alanda hayatımızı etkilemeye devam ediyor. Devlet kurumlarında ve okullarda verilen aranın ardından, ülkemizde de virüs ile ilgili önemli önlemler alındı. Global çapta da ülkelerle birlikte, şirketler de konuya oldukça hassas yaklaşıyor. Apple’ın Apple Card ertelemesinin ardından farklı şirketlerden de haberler gelmeye başladı. Az önce gelen habere göre de Airbnb corona virüsü için iptal politikasında değişikliğe gitti.

Airbnb corona virüsü için iptal politikasını güncelledi!

Corona virüsü küresel çapta birçok farklı sektörü etkilemeye devam ediyor. Bu etkilenme sürecinde, birçok global şirket de sürece hassas yaklaşmaya çalışıyor. Airbnb de bu sürece hassas yaklaşan şirketler arasına girdi.

Virüs sebebiyle birçok uçuş iptal edildi, bazı ülkelere giriş ve çıkışlar yasaklandı. Bu yüzden de birçok kişi seyahat planları konusunda ertelemeye gitti. Global çapta da oldukça fazla kullanılan Airbnb, birçok konaklama iptali ile karşı karşıya kaldı. Birçok kullanıcının da bu durumdan dolayı ceza ödemek istememesi sebebiyle de şirket yeni politikasını duyurdu.

Airbnb corona virüsü için iptal politikasını güncelledi! - ShiftDelete.Net (1)

Airbnb üzerinden yaptığınız konaklama rezervasyonları için 14 Mart ve 14 Nisan tarihleri arasında, hiçbir ceza ödemeden iptal işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Bu sürecin corona virüsü konusundaki gelişmelerle de uzatılma ihtimalinin bulunacağı da belirtildi.

Şirket yetkilileri, corona virüsü nedeniyle iptal edilen uçuşları ve yasaklanan giriş çıkışları oldukça normal karşıladıklarını ve kullanıcıları mağdur etmemek adına ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Airbnb corona virüsü için iptal politikasını değiştirdi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Airbnb corona virüsü için iptal politikasını değiştirdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Airbnb corona virüsü için iptal politikasını değiştirdi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!