Airbnb corona virüsü için iptal politikasını değiştirdi!


15 Mart 2020 Pazar 23:59
Airbnb corona virüsü için iptal politikasını değiştirdi!

Corona virüsü birçok alanda hayatımızı etkilemeye devam ediyor. Devlet kurumlarında ve okullarda verilen aranın ardından, ülkemizde de virüs ile ilgili önemli önlemler alındı. Global çapta da ülkelerle birlikte, şirketler de konuya oldukça hassas yaklaşıyor. Apple’ın Apple Card ertelemesinin ardından farklı şirketlerden de haberler gelmeye başladı. Az önce gelen habere göre de Airbnb corona virüsü için iptal politikasında değişikliğe gitti.

Airbnb corona virüsü için iptal politikasını güncelledi!

Corona virüsü küresel çapta birçok farklı sektörü etkilemeye devam ediyor. Bu etkilenme sürecinde, birçok global şirket de sürece hassas yaklaşmaya çalışıyor. Airbnb de bu sürece hassas yaklaşan şirketler arasına girdi.

Virüs sebebiyle birçok uçuş iptal edildi, bazı ülkelere giriş ve çıkışlar yasaklandı. Bu yüzden de birçok kişi seyahat planları konusunda ertelemeye gitti. Global çapta da oldukça fazla kullanılan Airbnb, birçok konaklama iptali ile karşı karşıya kaldı. Birçok kullanıcının da bu durumdan dolayı ceza ödemek istememesi sebebiyle de şirket yeni politikasını duyurdu.

Airbnb corona virüsü için iptal politikasını güncelledi! - ShiftDelete.Net (1)

Airbnb üzerinden yaptığınız konaklama rezervasyonları için 14 Mart ve 14 Nisan tarihleri arasında, hiçbir ceza ödemeden iptal işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Bu sürecin corona virüsü konusundaki gelişmelerle de uzatılma ihtimalinin bulunacağı da belirtildi.

Şirket yetkilileri, corona virüsü nedeniyle iptal edilen uçuşları ve yasaklanan giriş çıkışları oldukça normal karşıladıklarını ve kullanıcıları mağdur etmemek adına ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Airbnb corona virüsü için iptal politikasını değiştirdi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Airbnb corona virüsü için iptal politikasını değiştirdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Airbnb corona virüsü için iptal politikasını değiştirdi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  2. 2 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  3. 3 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  4. 4 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  5. 5 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  6. 6 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  7. 7 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  8. 8 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  9. 9 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  10. 10 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!