Okunma

AIRIstanbul2018 Zirvesi için kayıtlar devam ediyor!


23 Nisan 2018 Pazartesi 23:20
AIRIstanbul2018 Zirvesi için kayıtlar devam ediyor!

Filmlerde gördüğümüz yapay zeka ve robotlar, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Bunun en büyük sebebini ise, gelişen ve kendini sürekli yenileyen teknoloji olarak nitelendirebiliriz. Hal böyle olunca insanlar, yapay zekaya ve robotlara büyük ilgi duymaya başladı. Bu ilgi, günden güne de artmaya devam ediyor. Bu sebeple, 29 Nisan tarihinde AIRIstanbul2018 Zirvesi, sizlere bu konularla ilgili çeşitli bilgi ve birikim sunacağı kesin. Konuya ilişkin tüm merak ettiklerinizi, bu zirvede cevabını bulacaksınız.

AIRIstanbul2018 Zirvesi’nde neler olacak?

AIRIstanbul2018 Zirvesi, 21.Yüzyıl Hukuk Derneği tarafından, 29 Nisan Pazar günü İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsünde Küresel Bilgi Topluluğu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek. Pazar günü gerçekleşecek olan etkinlik için kayıtlar halen devam ediyor. Etkinlik, yapay zeka konusundaki teknolojik gelişmeleri ve hukuki düzenlemelere yansıyacak etkiler üzerinde duracak.
AIRIstanbul2018 Zirvesi
Shiftdelete.Net olarak, zirveye konuşmacı olarak da katılacağız. Bununla birlikte zirvede yapay zeka, robot ve teknolojideki son trendlerden; yapay zekalı sanatçıların haklarının nasıl korunacağı, yapay zeka ve robot destekli savunma sistemleri ile savaş hukukuna kadar birçok renkli konu tartışılacak olup, hayatımızın her alanına yansıyacak değişikliklere uzman konuşmacılarla adeta ışık tutulacak.

Yakın zamanda gerçekleşecek zirve, 11 konuşmacı ve 11 farklı konu ile 350 kişilik izleyici kitlesiyle buluşacak. Yapay zeka teknolojisinin gelişimi ile beraber aklımıza gelen en ilginç soruların ve çözüm yollarının hukukçuların da yer aldığı konuşmacı kadrosuyla değerlendirileceği zirve sonrası gerçekleşecek kokteylde ise konuşmacılarla birebir sohbet etme imkanı doğacak.

Son olarak, ayrıntılı bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak için bu linke tıklamanız yeterli olacak.

::Yapay zeka ve robotlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AIRIstanbul2018 Zirvesi için kayıtlar devam ediyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AIRIstanbul2018 Zirvesi için kayıtlar devam ediyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AIRIstanbul2018 Zirvesi için kayıtlar devam ediyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "