AirPods Pro katili AKG N400 dikkat çekiyor


02 Nisan 2020 Perşembe 09:45
AirPods Pro katili AKG N400 dikkat çekiyor

Samsung’un yeni AKG N400 kulak içi kulaklıkları daha uygun fiyatlı olmasının yanında aktif gürültü önleme özelliği ve daha uzun süreli suya dayanıklılık sunuyor. AKG N400, AirPods Pro ile kıyaslandığında IPX7 sertifikasıyla korunuyor. Bu da 30 dakika boyunca bir metre suya dayanabileceğini gösteriyor. Bunun yanında AirPods Pro yalnızca IPX4 sertifikasına sahip olmasıyla biliniyor.

Samsung AKG N400 özellikleri ile dikkat çekiyor: Aktif gürültü önleme var

Kulaklığın tasarımına bakıldığında ise Samsung’un Galaxy Buds Plus kulak içi kulaklığına benzediği görülüyor. Üç farklı renk ile çıkan bu yeni kulak içi kulaklıklar, siyah, gümüş grisi ve koyu lacivert seçenekleriyle çıkıyor. Tasarımında mat çizgilerin kullanıldığı kulaklık, minimal görünüyor.

Kulak içi kulaklıkların 6 saate kadar süren kullanım sağladığı söylenirken, şarj kutusu size ek olarak 6 saat daha sunabiliyor. AKG N400 aktif gürültü engelleme özelliği ile dikkat çekiyor zira kulak içi kulaklıkların sunduğu en başarılı özelliklerden birisi bu olabilir.

Samsung-AKG-N400-ozellikleri-01

Apple’ın AirPods Pro’suyla kıyaslanan AKG N400 fiyat performans tarafında da 60 dolar daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. AKG N400 şu an için Samsung’un Kore internet sitesinde 186 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda olduğu görülüyor.

AKG N400, AirPods veya Galaxy Buds gibi fiziksel tuşlar yerine kapasitif dokunmatik tuşlar veya Siri ve Google Asistan gibi dijital bir asistanla kontrol edilebiliyor olduğunu belirtelim. Şu an için Kore’de satışta olan kulaklıkların yakın zaman içinde küresel pazarda karşımıza çıkacağı söyleniyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “AirPods Pro katili AKG N400 dikkat çekiyor”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Şarj kutusu ve kulaklıklar leğen plastiğinden yapılmış gibi duruyor

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Şarj kutusu ve kulaklıklar leğen plastiğinden yapılmış gibi duruyor..

  3. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Bu tıkaç tasarımlarla olmaz bu iş. İşitme engelli gibi geziyoruz. Apple’daki gibi bir tasarım lazım.

" AirPods Pro katili AKG N400 dikkat çekiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AirPods Pro katili AKG N400 dikkat çekiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AirPods Pro katili AKG N400 dikkat çekiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "